Relacja z otwartych Zawodów Spławikowych dla młodzieży do lat 18 – Przywitanie Lata - Łowiska


W sobotę 14 czerwca buski zbiornik „Łowiska” był miejscem otwartych Zawodów Spławikowych dla młodzieży do lat 18 – Przywitanie Lata . Zawody zorganizował Zarząd Koła PZW Busko - Zdrój pod patronatem Starosty Buskiego, Burmistrza Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, portalu busko.com.pl oraz Echa Dnia. Zawody zorganizowane były w jednej dwugodzinnej turze. 

Pogoda w tym dniu była bardzo dokuczliwa dla u czestników zawodów. Jej zmienność doprowadziła do tego, że połów ryb na 30 uczestników był bardzo słaby – wręcz mizerny. Łowiono głównie drobne okonie, płocie i karasie. Oczywiście wszystkie ryby po zważeniu „wylądowały” w wodzie. Ale nie tylko drobnica znalazła się w siatkach. Zwycięzca Warzecha Kamil złowił pięknego amura, który dał mu zwycięstwo na miarę mistrza.
Po zakończeniu wędkowania zawodnicy i opiekunowie w miłej atmosferze oddawali się, pieczeniu kiełbaski nad ogniskiem, a komisja sędziowska podsumowywała wyniki.
Swoją obecnością zaszczycili nas V-ce Burmistrz UMiG Busko-Zdrój oraz Starosta buski, którzy po ogłoszeniu wyników wręczali wszystkim startującym ufundowane przez Powiat Buski i Gminę Busko puchary oraz nagrody rzeczowe.
Pierwsza trójka przedstawia się następująco:
1 miejsce – Warzecha Krystian
2 miejsce – Milewicz Daniel
3 miejsce – Trutkowski Sebastian

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Relacja z otwartych Zawodów Spławikowych dla młodzieży do lat 18 – Przywitanie Lata - Łowiska - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł