Relacja z pikniku wędkarskiego - Sianowo 2014

/ 1 komentarzy / 10 zdjęć


Tradycyjny piknik wędkarski -""Sianowo 2014"" organizowany przez koło PZW "Gryf" Żukowo,
rozpoczął się 11.07.14 (piątek) i trwał do 13.07.14 (niedziela). W piątek już w godzinach południowych zaczęli się zjeżdżać pierwsi uczestnicy pikniku, a przed godziną 18.00 czyli planowanej zbiórki na zawody gruntowe nocne plac zapełniał się coraz bardziej.

Po zbiórce i ustaleniu zasad wędkowania w nocnych zawodach zawodnicy ruszyli na wylosowane stanowiska, a kibice i rodziny zawodników rozpoczęli biesiadowanie. Pogoda była piękna i zachęcała do zabawy.

Po nocnych zmaganiach wędkujących , przywitał nas nowy bardzo pochmurny dzień, sobota miała być dniem zabaw i gier na świeżym powietrzu a tym czasem zostały wykonane tylko dwa punkty z planów, zawody spławikowe w kat. Juniorów i zawody spławikowe rodzinne. A reszta uczestników pikniku była zmuszona większość dnia spędzić w namiotach i częstować się smacznym jedzeniem o które zadbali organizatorzy w postaci pstrągów i kurczaków wędzonych oraz napoi chłodzących. Nawet na wieczorne ognisko nie było zbyt wielu amatorów. W niedzielę pogoda była już łaskawsza więc rozegrano planowane zawody spławikowe kat. Junior i Senior ale zaraz po nich zmęczeni aurą uczestnicy pikniku niezwłocznie zbierali się do domu. A ryby podczas wszystkich zawodów też nie były zbyt skore do współpracy, w połowach przeważały uklejki, płotki, wzdręgi i małe leszcze, największa ryba zawodów ważyła 707g.

Wyniki zawody gruntowe nocne: 11.07.14

1.Tomasz Gorlikowski
2.Kazimierz Pionk
3.Mirosław Zimmermann
4.Tadeusz Formela
5.Henryk Mierski.

Wyniki zawody spławikowe kat. Junior:12.07.14

1.Kamil Pionk
2.Paweł Pionk
3.Wiktor Leśniewski
4.Kacper Damps
5.Oskar Drewing

Zawody rodzinne : Rodzina Cyman, Rodzina Klimkowskich i Rodzina Mach.

Wyniki zawody spławikowe 13.07.14

Junior:
1.Kamil Pionk
2.Kacper Damps
3.Paweł Pionk
4.Oskar Drewing

Senior:
1.Waldemar Kleisa
2.Stanisław Burandt
3.Wojciech Bigus

Wszyscy zwycięzcy otrzymali przepiękne puchary i statuetki dotowane przez Urząd Gminy w Żukowie.

Największa ryba zawodów Leszcz 707g kol. Marek Klimkowski. Nagroda specjalna- wędka ufundowana przez sklep wędkarski z Żukowa.

Cała fotorelacja z pikniku i zawodów na stronie koła w galerii.
 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Relacja z pikniku wędkarskiego - Sianowo 2014 - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Gratuluję wspaniałej imprezy.To się nazywa integracja.Na takim spotkaniu i przy tak miłej atmosferze ryba mniej ważna. Pozdrawiam. (2014-07-19 04:24)

skomentuj ten artykuł