Zaloguj się do konta

Relacja z Targów Poznańskich i inne nowości

W INTERNETOWEJ TELEWIZJI TAAAKA RYBA przybywa nowości filmowych. Już dziś można oglądać na kanale ogólnodostępnym - NOWINKI WĘDKARSKIE szeroką trzyczęściową relację z Targów Poznańskich.

Już za moment ukażą się wspaniałe i atrakcyjne konkursy, a w pierwszym z nich będzie można zostać uczestnikiem VII Festiwalu Dorsza, z możliwością walki o dalsze niezwykle cenne nagrody. Zupełną nowością w korzystaniu z Internetowej Telewizji TAAAKA RYBA jest możliwość oglądania wszystkich kanałów ogólnodostępnych oraz zwiastunów filmowych na kanałach kodowanych bez konieczności rejestracji.

Teraz każdy dzień będzie przynosił wiele nowości i niespodzianek, warto więc częściej zaglądać do Internetowej Telewizji TAAAKA RYBA


www.tv.taaakaryba.com.pl/relacja_z_poznania

DRODZY TELEWIDZOWIE I SYMPATYCY TAAAKIEJ RYBY!

Zgodnie z obietnicą, już po kilkunastu dniach od ostatniego komunikatu oferujemy Państwu wiele kolejnych nowości filmowych. Są to produkcje zarówno ogólnodostępne jak i kodowane. Z bólem serca proponujemy Wam oglądanie filmów za przysłowiową złotówkę, ale chcący udoskonalać parametry techniczne naszej produkcji oraz uatrakcyjniać ofertę filmową, niestety musimy na dzień dzisiejszy za część emisji pobierać opłaty. Prosimy w tym momencie o wielką wyrozumiałość i aktywność w rozwoju naszej Telewizji TAAAKA RYBA. Obiecujemy, że nasze dążenia będą kierowane na ograniczenie, a docelowo zniesienie opłat za oglądanie wszystkich kanałów filmowych. Na dowód tego już dziś znosimy konieczność rejestracji, a co za tym idzie logowania, przy oglądaniu kanałów ogólnodostępnych oraz zwiastunów na kanałach kodowanych. Kolejna nowość i udogodnienie wejdzie w życie w ciągu kilkunastu godzin. Będzie to możliwość dobowego oglądania kanałów kodowanych za wysłanego smsa. Ta usługa również będzie miała miejsce bez konieczności rejestracji i logowania. W najbliższych dniach wprowadzimy możliwość wykupywania abonamentu bezpośrednio na poczcie, w tym wypadku również zbyteczna będzie rejestracja i logowanie. Jak mogą Państwo zauważyć, wraz z wzbogacaniem naszej oferty filmowej idą równolegle wszelkie uproszczenia i udogodnienia związane z korzystaniem z Telewizji TAAAKA RYBA.
Myśląc o uatrakcyjnieniu naszej oferty, wprowadzamy od dzisiaj na kanale ogólnodostępnym atrakcyjne konkursy z cennymi nagrodami. Któż z nas nie marzy o morskich rejsach za rekordowymi dorszami? Nagrodą główną pierwszego konkursu jest darmowy udział w VII Festiwalu Dorsza we Władysławowie... Zachęcamy do oglądnięcia filmowego konkursu na stronie telewizyjnej (www.tv.taaakaryba.com.pl). Wkrótce można się spodziewać kolejnych konkursów, kolejnych interesujących i cennych nagród, oraz przede wszystkim najnowszych produkcji filmowych.
Na przedwiośniu już dziś życzymy Państwu rekordowych ryb i wspaniałych wrażeń przed monitorami swoich komputerów.
Drużyna TAAAKIEJ RYBY i Jerzy Biedrzycki – 27.02.2008 r.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej