Relacja z Wiosennych Zawodów Spławikowych (10.04.2016)

/ 1 komentarzy / 10 zdjęć

Dnia 10 Kwietnia 2016 roku, w Koszalińskim kole wędkarskim „Energetyk 26” odbyły się wiosenne zawody spławikowe na kanale  Rosnowskim .
Dwudziestu-dwóch zawodników wczesnym, wietrznym, wiosennym porankiem stanęło do spławikowej rywalizacji. Dość mocny nurt w rzece niósł drobiny zanęt, smużąc się i kusząc rozmaitymi zapachami, skutecznie wabiąc ryby.
Uczestnicy mieli pełne ręce roboty, musieli przechytrzyć wybredne płocie i szybkie ukleje.
Brania były delikatne, a ryby zazwyczaj małe i jak już wspomniałem wybredne.

Gratulujemy dla najbardziej cierpliwych i zwinnych wędkarzy:

Koledze,  Sławomirowi  Połomski, który z wynikiem 4, 090kg . Zdobył I miejsce,
Wspaniały Puchar oraz bon w wysokości  300zł .
Koledze, Tomaszowi Plewa, który z wynikiem 3, 980kg . Zdobył II miejsce,  Puchar oraz bon w wysokości  200zł .
Koledze, Paweł Sułek, który z wynikiem 2,930 kg. Zdobył równie dobre miejsce III.
Puchar oraz bon w wysokości  100zł .

Gratulacje, również dla koleżanki „Wiolety  Dąbrowska ”, która podczas zawodów upolowała największą rybe.

Rywalizacja o wędkarza roku już od dawna nie była tak zażarta, każdy jeszcze może wygrać. Jestem pewien, że większość zainteresowanych członków koła Energetyk 26, myślami jest już na zawodach „Mistrza  Spiningu ”, które odbędą się już w Maju.

4.6
Oceń
(5 głosów)

Relacja z Wiosennych Zawodów Spławikowych (10.04.2016) - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Nie zawsze biorą duże ryby. Małe też piękne.Gratulacje dla zwycięzców. Szczególne dla kol.Wioletty. Życzę sukcesów na majowych zawodach.Pozdrawiam. (2016-04-15 07:59)