Relacja z Zawodów Wędkarskich Statutowych 19.05.2013

/ 20 komentarzy / 38 zdjęć
Dnia 19.05.2013 o 6.00  
spod  sklepu Stynka  wędkarze wyruszyli   na zbiornik we Frampolu   gdzie miały się odbyć zawody.O godzinie 7.00
nastąpiła zbiórka na której zostały objaśnione zasady połowu i losowanie
stanowisk,przed godziną 8.00 wędkarze rozeszli się na wylosowane wcześniej stanowiska.Od
8.00 rozpoczeła się rywalizacja słońce prażyło jak nigdy dotąd ale brania były
dosyć zadowalające,trafiały się karasie ,płocie,karpie itd.Pierwsza tura trwała
do godziny 10.00 po której nastąpiło ważenie i podsumowanie rundy pierwszej.Nastepnie
przed godziną 11.00 nastąpiło rozlosowanie stanowisk rundy drugiej,która
również była bogata w brania chodź nie dla wszystkich.O godzinie 13.00   nastąpiło warzenie ryb rundy drugiej i
podsumowanie całości zawodów .Po podliczeniu wag ryb rozpoczęło się ogłoszenie
wyników i rozdanie pucharów .I tak miejsca kolejno zajeli:

Juniorzy
1.Swatowski Jakub
2.Strzelec Przemysław
3.Nirek Jakub
4.Dyl Bartłomiej

Warto dodać również że z grupy juniorów było tylko tych
czterech młodych wędkarzy dlatego też wszyscy zostali sklasyfikowani.

Seniorzy
1.Gut Mariusz
2.Siembida Ryszard
3.Bilcharz Jarosław
Natomiast z grupy Seniorów uczestniczyło   24 wędkarzy

Po ogłoszeniu wyników gospodarz koła zaprosił do poczęstunku
grillowana kiełbaską i kaszanką.Przy konsumowaniu posiłku kierowca z autokaru
przygrywał na akordeonie i wszyscy bawili się „Przepysznie”

Zarząd koła serdecznie wszystkim dziękuje za przybycie i do zobaczenia
 na następnych zawodach

POZDRAWIAMY 


4
Oceń
(4 głosów)

 

Relacja z Zawodów Wędkarskich Statutowych 19.05.2013 - opinie i komentarze

kazikkazik
0
Witam . Najważniejsze zawody w kole i tak płytko były potraktowane - to mi przychodzi do głowy po tym co czytam i słyszę . Koledzy najważniejsze zawody w kole (bo tak statut mówi ) żeście sprowadzili do prywaty – tak ja to widzę i osądzam . Szkoda mi kolegów faktycznych i prawdziwych w tym kole , ale coś mi się wydaje że polityka oraz władze koła zapomniały kto ich wybrał i kogo powinni słuchać . Ps. Gratuluję największemu wędkarzowi koła oraz okręgu za zajęcie drugiego miejsca wśród seniorów tego koła . Dobrze się stało że w tym nie uczestniczyłem i nie mam nic wspólnego z pewnymi praktykami jakie się obecnie uprawia . Jak widzę to jednak dobrze się stało że opuściłem to koło . Jakie walne takie i zawody – tak starzy wędkarze twierdzili i dzisiaj twierdzą , a to w tym kole już widać . (2013-05-24 12:21)
pstrag222pstrag222
0
Wow 24 seniorów i 4 junorów eh u nas na pierwszych zawodach GPkoła w spławiku było 15 osób , a najgorsze jest to ,że brak młodzieży. W GP spiningu to sam:( Gratuluje udanej imprezy. Kazik a jakie to zawody statutowe płytko potraktowane jak walka toczy się o pietruszkę:) (2013-05-24 13:31)
kazikkazik
0
Kolego ,,Pstrag222” popytaj kolegów i uczestników tych zawodów a dowiesz się więcej . Ja faktycznie to tam nie byłem , ale z relacji kolegów dowiaduję się (a wierzę rozmówcom) to było ciekawie , mimo że o pietruszkę . Szczegółów nie będę pisał ale z tego co do mnie doszło to takich zawodów statutowych i sędziowania nigdy w tym kole nie było . (2013-05-24 14:53)
MACHONEYMACHONEY
0
kaziu prosze troche pokory bo piszesz pierdoly nie byles to nie pisz pierdol nie podoba ci sie to nie kometoj nikt cie oto nie prosi masz swoje kolo to pilnoj tam i pod adresem zarzadu nie kieroj kometazy przeniosles sie sam a wiec teraz nas nie obrazaj kola i zarzadu zawody sedziowal sedzia z papierami bo i jego obrazasz prosze wiecej na stronie kola nie pisac glupot i obrazac zawodnikow nikt nie protestoje kto byl tylko czlonek innego kola ktory niema nic unas do powiedzenia dosc juz na psules (2013-05-24 17:55)
MACHONEYMACHONEY
0
bylo szesc pocharow 3 dla juniorow i 3 dla seniorow + kaledarze wedkarskie dla juniorow a wiec pierdol nie pisz (2013-05-24 17:58)
MACHONEYMACHONEY
0
ludzie mieli komunie to tez mniejsza frekfecja i zielone swiatki ale ty chyba nie rozomiesz bo my tak a wiec nie pisz glupot bo strone marnojesz (2013-05-24 18:03)
MACHONEYMACHONEY
0
kolegoa pstrag ma racjie zastanow sie co piszesz a lbo nie pisz wcale nikt cie oto nie prosi pisz na stronie swojego kola w STALOWEJ (2013-05-24 18:08)
lynxlynx
0
Do Kazik. Porzuciłeś koło, obraziłeś sie na wszystkich a teraz chodzisz i zbierasz ploty a na dodatek wypisujesz je na blogu. Kolo jest jednym z lepszych w okręgu co sam Prezes okregu stwierdził. Mamy dobrze zorganizowaną straz. Na zawody przychodzi 30 - 60 osób. Pomimo braku zbiornika imprezy odbywaja się regularnie. Nie ma pijatyki, nie ma rozrób. Przychodzi coraz więcej młodzieży. Słowem nie jest źle. Pytam więc. Co ty zrobiłes dla tego koła? Po prostu nic. Tak jak ci kiedyś powiedziałem, że chodzisz i opowiadasz głupoty to teraz jeszcze roznosisz plotki a nawet sam je zmyslasz. Piszesz w nowym kole jak wiąże sie haczyki, jak odróżnia się kłotke od jazia i tym podobne i nawet chwala cie za to. Jak tam nie znaja tych spraw to rob to dalej. Ale ty nie. Ty uparłes się zniszczyc nasze koło. Próbuj, może ci się uda. Już chciałes rozpi....yć okręg /tak się wyraziłeś/ i co ci z tego wyszło? Musiałes przepraszac Prezesa. Teraz ja ci napiszę jakie plotki opowiadają o tobie. Rozpowiadasz, że zniszczysz to koło, że w ciagu roku rozpi...sz ten zarząd, że puscisz mnie w skarpetkach itp idiotyzmy. Kiedys popiłes nad Bugiem to miałeś mnie zabic jednym uderzeniem ręki. Innym razem jak niosłem cię z pracy do domu /taki byłes nawalony/ to twierdziłeś, że masz błękitną krew i ja jestem dla ciebie śmieciem i kiedy zechcesz to mnie zniszczysz. Mógłbym napisac tego dużo więcej ale mi się rzygac chce i dam spokój. Dam ci tylko jedna radę. Idź ty wreszcie do lekarza i zapytaj co psychiatra o tym powie. (2013-05-24 19:21)
kazikkazik
0
Kolego lynx koło to Ty już zniszczyłeś , tylko że jeszcze o tym nie wiesz . No cóż kolego Machoney ja nie byłem i tak faktycznie niewiele wiem o tych zawodach . Jedynie tylko zdaję się na relacje uczestników którym wierzę i wiem że takie coś sobie nie zmyślili . To również o czymś świadczy , a zwłaszcza jakie to koło obecnie się robi . (2013-05-24 22:53)
lynxlynx
0
To są twoje urojenia. koło ma sie dobrze i obecnie jest czwarte w okregu. Jest kilka osób, które prowadza koło do przodu bez względu na takich jak ty. A moze ja faktycznie nic nie wiem a ty wiesz wszystko, nawet i to co nie istnieje a istnieje w twojej glowie. Czepiłes sie mnie ale jakbys sie dowiedział jak z toba było na zebraniu to by ci oczy z orbit wylazły ze zdiwienia. Rzymianie mówili - pluj, pluj a zawsze cos przylgnie. To naprawde dobra rada. Idź do lekarza i twoi donosiciele też a bedzie ci raźniej. (2013-05-24 23:14)
kazikkazik
0
Owszem jest jeszcze kilka osób które prowadzą koło i to dobrze , tylko że Ty to wykorzystałeś i na tym bazujesz . Czas pokaże kto ma racje bo na razie szczycicie się tym co do tej pory wypracowaliśmy . Pomału zdania się zmieniają i komentarze na temat pracy również , a czas zrobi swoje , jeżeli tak dalej będzie . (2013-05-24 23:30)
lynxlynx
0
Nie pisz ,,wypracowaliśmy" bo twojego wkładu w tym nie ma. Dałem ci pare dobrych rad to z nich skorzystaj. (2013-05-25 17:54)
kazikkazik
0
No to żeś już przegiął . Więcej włożyłem pracy i wkładu niż Ty kolego . Zobaczymy ile wniesiesz po moim odejściu . Na pracę koła i czym teraz jest składa się wiele poprzednich lat i jak pamiętam to Ty kolego niewiele wniosłeś ustawiając się wygodnie . Nie będę wyliczał i wymieniał kto co i ile bo to należy do kolegów w kole . Ja tylko napiszę tak - zawsze się dobrze ustawiałeś aby niewiele robić a jedynie mieś kontrolę nad kolegami . Zresztą obecnie podobnie się ustawiłeś gdzie nic nie robisz , okręg Cię chwali i inni za Ciebie odwalają robotę . Stanowisko w komisji rewizyjnej to jest takie stanowisko w kole gdzie się nie napracujesz a jeszcze możesz rozliczać innych i inni (oczywiście tyrający) Ciebie się boją , i to wielu może potwierdzi . Zobaczymy po roku Twojej kadencji w okręgu co wniesiesz dla rzeki Czarna Łada , Tanwi i koła . Ja wiem że nic bo zawsze uciekałeś od odpowiedzialności i ustawiałeś się tak jak chorągiewka . (2013-05-26 07:41)
MACHONEYMACHONEY
0
kaziu prosze skoncz bo to do niczego nie prowadzi powiedziales ze z zamiarem zmiany kola nosiles sie od dawna i tak zrobiles a nie musiales a wiec czego ty oczekojesz przeciez sam odszedles i ostatnio mouwiles zeto kolo cie juz nie interesoje bo jestes w stalowej woli wiec cie prosze nie rob zamieszania i pracoj dla dobra kola w STALOWEJ WOLI cieplownik POZDRAWIAM MACHONEY (2013-05-26 09:26)
darekrycerzdarekrycerz
0
Koledzy wędkarze dajcie sobie już spokój z tymi docinkami bo to nie o to chodzi.Panie Kaziu nie jesteś już w tym kole ,to dlaczego się czepiasz rzeczy i ludzi w kole Czarna Łada które Cie wogle nie powinny interesować.Zajmij się kolego swoim kołem i tam się udzielaj i zbieraj pochwały.Nie psiocz tu gdzie Cię już nie ma. KROPKA ZAMYKAM TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2013-05-26 10:03)
kazikkazik
0
Kolego ,,Machoney” i kolego ,,darekrycerz” nie powiedziałem tak że nic mnie nie interesuje co się dzieje z kołem ,,Czarna Łada”. Tyle lat przynależności i współpracy z kolegami tak łatwo nie można zamknąć i zapomnieć . Owszem nic bym może i nie wtrącał się( co niektórym by było to na rękę) i raczej nie staram się tego robić jeżeli wszystko jest w porządku , ale jeżeli koledzy (bo nie wyrzekłem się ich i utrzymuję kontakt) donoszą mi co i jak się teraz robi w tym kole to nie mogę milczeć i nie oczekujcie tego że będę się nie starał nie dopuścić do zniszczenia koła . Chyba to rozumiecie i każdy kto należał do tego koła podobnie by postąpił i zareagował jak ja . Ja mogę skończyc tylko że niech pewni zasłużeni wszystkich osiągnięć i zasług nie przypisuje sobie oraz ich nie wykorzystują . Jak widzę to chyba na walnym na koniec sezonu pokażę się aby pewne sprawy wyjaśnić . Kolega Rysiek jeżeli chce udowodnić że to on ma rację niech udowodni to własną pracą w okręgu i w kole . Niech zobaczę ten wkład w dobro rzek Czarna Łada , Biała Łada , Tanew i tego koła . Zobaczę i przyznam mu rację , przepraszając że się pomyliłem . (2013-05-26 12:47)
darekrycerzdarekrycerz
0
Z Kołem Czarna Łada nic złego się nie dzieje a wręcz odwrotnie, prosperuje świetnie to po pierwsze. Po drugie jak kolega Kazik ma jakieś informacje ze się dzieje źle to proszę napisać co jest źle i w którym miejscu nastąpił jakiś błąd i kto go popełnił nie gadać ogólnikowo i bez podstawnie ,a wtedy postaramy sie naprawić błędy .Po trzecie skoro pana zdaniem władze koła popełniają błędy, chociaż moim zdaniem jest to totalna bzdura to dlaczego jest coraz więcej członków ,więcej wędkarzy na zawodach ,straż działa świetnie ,nikt oficjalnie nie ma zastrzeżeń tylko pan ,osoba która odeszła i od tej pory ma wiecznie jakieś problemy .Na koniec powtarzam jeszcze raz ,zamykam ten temat i jeżeli pan Kazik ma jakieś zastrzeżenia do kogoś proszę to sobie załatwić na drodze oficjalnej a nie wypisywać głupoty na forach .Dziękuje i POZDRAWIAM (2013-05-26 16:24)
MACHONEYMACHONEY
0
tak wlasnie popieram stanowisko zaowazone przez DARKA ja i caly zarzad i prosze cie KAZIU daj sobie na wstrzymanie rob porzadki w tamtym kole POZDRAWIAM (2013-05-26 17:06)
MACHONEYMACHONEY
0
KAZIU jest zdiecie pucharow iz zawodow ktore byly plytkie masz okazjie zobaczyc jak bylo i kto sedziowal i mysle ze na tym skonczysz musle ze zostaly rozwiane twoje obiekcjie (2013-05-26 17:33)
MACHONEYMACHONEY
0
KONIEC (2013-05-26 19:34)

skomentuj ten artykuł