Relacja z zawodów spławikowych 24.08.2014

/ 1 komentarzy / 21 zdjęć


mso-bidi-font-size:11.0pt;line-height:115%">            W dniu 24 sierpnia 2014 roku, na kanale Rosnowskim, odbyły się zawody spławikowe o puchar Prezesa Koła nr 26 "Energetyk", które zorganizował uszczuplony zarząd koła. Funkcję  głównego sędziego  zawodów sprawował kol. Mikołaj Muszyński ( z koła "Miasto  Koszalin"). W zawodach brało udział 15 zawodników, bojowo nastawionych do wspólnej rywalizacji o główną nagrodę, jaką był puchar Prezesa oraz talony ufundowane przez koło w kwocie 300 zł ( I miejsce), 200 zł ( II miejsce), 100 zł (III miejsce). Dodatkowo sklep wędkarski "Pilker" ufundował nagrody dla tych, którzy nie mieli szczęścia aby stanąć na "pudle". Część nagród zostało zakupionych także ze środków, które pozostały ze wcześniej organizowanych zawodów.

Kanał Rosnowski okazał się dobrym  miejscem do rozegrania  tych zawodów,  bowiem każdy zawodnik mógł poszczycić się duża ilością złowionych płoci.

Uczestnikom dopisywał humor, pomimo zmiennej pogody, gdyż „góra” nie  oszczędziła nam deszczu, ale na szczęście momentami przez chmury przebijały się  promienie słoneczne. 

Następnie była część , w ramach  której odbyło się podsumowanie zawodów  i ogłoszenie wyników. Zwycięzcą zawodów  został kol. Tomasz Plewa , który zdobył 5.290  punktów, drugie miejsca zajął kol.  Eugeniusz Kalinowski z wynikiem 4.150,  natomiast trzecie miejsce kol. Paweł Sułek z  ilością 4.120 punktów.

Zawody zakończyły się wspólnym  ogniskiem , przy którym  grillowano  same pyszności – coś wreszcie dla ciała, a i  popić też można było co nieco.

Dziękujemy kol. Mikołajowi  Muszyńskiemu za zaangażowanie i sprawne poprowadzenie zawodów.  


Zawody te są zaliczane do klasyfikacji wędkarza roku.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Relacja z zawodów spławikowych 24.08.2014 - opinie i komentarze

kibankiban
0
Gratulacje dla uszczuplonego zarządu który zorganizował zawody! Aż nie chce się wierzyć że kiedyś mogła zorganizować to jedna osoba, ale w końcu co cztery głowy to nie jedna!!! Martwi mnie tylko fakt iż biorąc pod uwagę wysokość wpisowego a raczej jego brak to liczba 15-stu uczestników nie jest czymś imponującym na tak duże Koło......... W zeszłym roku było 27-miu. Mam nadzieję że w kolejnych trociowych zawodach będziemy mogli rywalizować nie tylko ze stałymi bywalcami którzy nigdy nie odpuszczają ale także z innymi traktującymi te zawody nie tylko jako rywalizację ale także co najważniejsze jako dobrą zabawę. Nie powinniśmy także zapomnieć o Walnym Zebraniu Członków Koła - na którym zostanie wyjaśniona sprawa rezygnacji większości osób funkcyjnych Energetyka. Do zobaczenia nad wodą...... (2014-08-26 22:11)

skomentuj ten artykuł