Relacja z zawodów spinningowych - Rosnowo.

/ 9 zdjęć


W niedzielę 12.10.2014r. rozegraliśmy ostatnie zawody wędkarskie w klasyfikacji Wędkarza Roku, zorganizowane przez zarząd koła "Energetyk" w Koszalinie. Tym razem rozegrane metodą spinningową  na jeziorze Rosnowo, z bogatą oprawą cateringową na rozpoczęcie. W zawodach wzięło udział 17  lojalnych członków koła pragnących sportowej rywalizacji w zmaganiach z drapieżnikami. Niestety większe ryby miały sjestę i większość zawodników musiała zadowolić się niewymiarowymi okazami.Ostatecznie kolejność miejsc przedstawiała się następująco:

  • I miejsce - kol. Rafał Namiel (szczupak 51cm),
  • II miejsce - kol.  Eugeniusz Kalinowski (okoń 31cm),
  • III miejsce - kol.  Bogusław Nosal (okoń 25cm),
  • IV miejsce – kol. Romuald Karczewski (okoń 22cm).


Po zaciętej rywalizacji wszyscy z apetytem zajadali się pysznym i bogato okraszonym bigosem produkcji samego Prezesa popijając oranżadą chmielową. 

Zwycięzca oprócz pucharu i dyplomu otrzymał silnik elektryczny, a za drugie i trzecie miejsca zawodnicy zostali uhonorowani  statuetkami i dyplomami, oraz talonami w kwotach, odpowiednio do zajętych miejsc: 200zł ,100zł.

Na otarcie łez rozlosowano nagrody pocieszenia  sponsorowane przez Zarząd Koła nr 26 „ENERGETYK”, oraz Sklep Wędkarski PILKER w Koszalinie.


Zarząd koła „Energetyk” przypomina,  że w dniu 26 października 2014 roku planujemy rozegrać zawody dorszowe. Wszystkich chętnych  zapraszamy do udziału. Zapisy na zawody u skarbnika koła kol. Ireneusza  Kordowskiego (sklep wędkarski „Pilker” w Koszalinie).  

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Relacja z zawodów spinningowych - Rosnowo. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł