Relacja z zawodów spławikowych- Borowiec II 31.05. 2015

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć


Nad zbiornikiem po żwirowym Borowiec II zostały rozegrane zawody spławikowe dla koła wędkarskiego 082 "Gryf" Żukowo. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach Junior i Senior. Ten zbiornik nie należy do ulubionych przez stałych bywalców zawodów jest bardzo, bardzo głęboki i na większości stanowisk strasznie ciężko o dobre wygruntowanie swojego łowiska. Lecz nasi najlepsi łowcy pokonali przeciwności losu i nawet podczas porywistego wiatru który straszliwie dokuczał złapali co nieco. W dzisiejszych połowach przeważały płotki, ale też złowiono kilka karpi, niestety tylko dwa przekroczyły wymiar ochronny i zostały zaliczone do punktacji.
Podczas podliczania wyników, jak zwykle nasz kuchmistrz przygotował i rozdał ciepły posiłek. A zawodnicy jedząc czekali na wyniki i wręczanie nagród, na dzisiejszych zawodach nagrodami były upominki rzeczowe w postaci wędek, kołowrotków po inne akcesoria wędkarskie.
Jako że dzisiejszy dzień to wigilia DNIA DZIECKA pojawił się przedstawiciel Żukowskiego OKIS-u Pan Jacek i rozdał upominki wszystkim wędkującym juniorom, nasi młodsi koledzy dostali piłki i czekoladki, skorzystały także dzieci kibiców, na pewno czekoladki umiliły im dzisiejsze południe :)


WYNIKI: Junior

1. Wiktor Leśniewski
2. Damian Wolf
3. Piotr Pilch
4. Przemysław Bigus
5. Kamil Pionk

WYNIKI: Senior

1. Jan Wejcher
2. Mirosław Zimmermann
3. Karol Kosater
4. Kazimierz Pionk
5. Stefan Gorlikowski

Serdeczne gratulacje dla dzisiejszych zwycięzców i piękne podziękowania dla OKIS Żukowo oraz Pana Jacka który mimo choroby przyjechał i rozdał dzieciakom upominki.

Ps. Wszystkie zdjęcia w galerii na stronie.

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Relacja z zawodów spławikowych- Borowiec II 31.05. 2015 - opinie i komentarze

slawekkiel17slawekkiel17
0
Milo popatrzec jak mlodzi wedkarze ucza sie od "starych wyjadaczy". Fajni, ze kolo dba o nich i nie zapomina o pracy wychowawczej. Gratulacje i pozdrowienia *****5-ka Slawek (2015-06-01 09:18)

skomentuj ten artykuł