Zawody o Puchar Starosty Nowotomyskiego w 2017r.

/ 7 zdjęć


                     Nasi reprezentacji z koła Wydra w składzie: Adam Łodyga, Piotr Rutkiewicz, Tobiasz Rutkiewicz i Tomasz Witucki wzięli udział 10 czerwca 2017r. w zawodach spławikowo – gruntowych o Puchar Starosty Nowotomyskiego. W sumie do rywalizacji przystąpiło aż 36 zawodników – reprezentantów –poszczególnych gmin naszego powiatu. W tym roku zmieniono zasady i zamiast pucharu dla drużyny po podsumowaniu wyników, przypadał on zawodnikowi, który złowił jak najwięcej – wagowo ryb.
                   Zawody organizowało Koło nr 31 z Nowego Tomyśla nad jeziorem Brajec. Tego dnia pogoda dopisała gdyż  było ciepło i bezwietrznie.
Po podsumowaniu kilkugodzinnych zmagań okazało się, że Puchar Starosty Nowotomyskiego trafił w ręce  Stanisława Łęckiego który wygrał wagą ryb 8,28 kg . Na drugim miejscu uplasował się nasz kolega z koła Wydra Tomasz Witucki z wagą 6,135 kg, trzecie miejsce zajął  Dariusz Suchocki z waga 5,97 kg, na czwartym był znów nasz reprezentant Adam Łodyga z 5,735 kg, piąty Adam Wieczorek z 5,725 kg a szósty Andrzej Przeniczka z 5,685 kg 

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Zawody o Puchar Starosty Nowotomyskiego w 2017r. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł