Relacja z zawodów o Puchar Wójta Gminy Miedzichowo z okazji Dni Bolewic

/ 2 komentarzy / 23 zdjęć


            Z okazji Dni Bolewic Wójt Gminy Miedzichowo dr Stanisław Piechota  ufundował Puchar dla wędkarzy biorących udział w  otwartych dla wszytych chętnych  zawodach wędkarskich nad jeziorem Konin koło Lwówka Wlkp.
           W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 21 wędkarzy seniorów i juniorów zarówno z koła Wydra Bolewice, dla których to wynik w rywalizacji liczy się do Grand Prix sezonu jak i koledzy wędkarze z okolicznych kół powiatu nowotomyskiego.
           Przy porannej zbiórce zdecydowano, że rywalizacja potrwa przez 4 godziny zegarowe od 08.00 do 12.00 i dopuszczono również łowienie na 2 wędki metodą spławikową.
           Po rozlosowaniu stanowisk wędkarze rozeszli się na przypisane im w drodze losowania stanowiska, by przygotować sprzęt i zanęty i punktualnie o 08.00 rozpoczęli rywalizację.
Wietrzna pogoda w tym roku im nie sprzyjała, niejeden zestaw trzeba było naprawiać
          Po zakończeniu wędkowania na zmęczonych i zmarzniętych  zawodników czekała ciepła grochówka z chlebem, smalcem i ogórkami ufundowana przez Urząd Gminy Miedzichowo.
          W tym samym czasie na miejsce zbiórki przybył sam Wójt Gminy Miedzichowo dr Stanisław Piechota, by wspólnie z Prezesem Koła Wydra Piotrem Rutkiewiczem podziękować za frekwencję, wręczyć puchar i nagrody.
          Tegoroczny Puchar Wójta Gminy Miedzichowo pojedzie do Kuślina – trafił on bowiem w ręce kol. Piotra Gandy który złowił w ciągu całych zawodów 15,55 kg ryb.
Na kolejnych miejscach uplasowali się :
II miejsce – Przeniczka Andrzej z 10,91 kg (mniejszy numer startowy)
III miejsce – Wiśniewski Krzysztof z 10,91 kg ryb (większy numer startowy)
IV miejsce – Rutkiewicz Piotr z 10,46 kg
V miejsce – Haładuda Marcin z 9,76 kg ryb
VI miejsce – Witucki Tomasz z 8,91 kg.
            Nagrodę za największą rybę przypadł Dariuszowi Pigli, który złowił lina o wadze 0,98 kg.  Nagrody wręczono także 3 juniorów którzy pojawili się na zawodach.
           Zapraszamy na kolejne zawody o Puchar Wójta Gminy Miedzichowo za rok, a wszystkich mieszkańców gminy Miedzichowo także na  zawody organizowane nad zalewem w Miedzichowie o tytuł Mistrza Gminy, które odbędą się 03.09.2017r.
 
Poniżej link do filmu z wręczenia pucharu, dyplomów i nagród:

 


4.2
Oceń
(5 głosów)

 

Relacja z zawodów o Puchar Wójta Gminy Miedzichowo z okazji Dni Bolewic - opinie i komentarze

carllacarlla
0
(2017-07-02 19:57)
dendrobenadendrobena
0
Super wyniki.Gratulacje dla zwycięzców.Pozdrawiam. (2017-07-12 17:46)

skomentuj ten artykuł