Relacja z zawodów spławikowych Wodna Dolina 11.06.2017

Dnia 11.06.2017 r. na zbiorniku wodnym w Koszalinie „Wodna Dolina” odbyły się spławikowe zawody wędkarskie zorganizowane przez K oło PZW NR 26 ENERGETYK.

Do wędkarskich zmagań przystąpiło 16 zawodników dzielnie walczących z rybami.

Gratulujemy dla najbardziej cierpliwych i wytrwałych wędkarzy:

Koledze, Tomaszowi PLEWA, który z wynikiem 3,170 kg . Zdobył I miejsce, wspaniały Puchar oraz bon w wysokości 300zł .

Kolegom, Michałowi RESZKA oraz Andrzejowi STEINKE, którzy z identycznymi wynikami 2,860kg . Zdobyli równorzędne II miejsca, Puchary oraz bony w wysokości 200zł .

W związku z analogiczn ą sytuacj ą jak podczas podlodowych zawodów wędkarskich gdzie z identycznymi wynikami dwóch naszych kolegów zajęło zaszczytne pierwsze miejsca i w związku z tym drugiego miejsca nie przyznano, także w tej sytuacji miejsce trzecie nie zostało sklasyfikowane.

Wszyscy zawodnicy spławikowych zawodów z miejsc premiowanych otrzymali punkty, które przekładają się do ogólnej klasyfikacji o tytuł WĘDKARZA ROKU 2017 KOŁA ENERGETYK

Największą rybę zawodów, l in a 31,4cm udało się złowić kol edze Michałowi RESZKA który został uhonorowany za ten wyczyn talonem fundowanym przez S klep W ędkarski „PILKER” z Koszalina.

Dodatkowo za najmniejszą rybę, nagrodę ufundował kolega Robert Grzywacz, Radny Sejmiku Zachodniopomorskiego.

Całą wędkarską imprezę rozpoczęto i zakończono tradycyjnie, czyli gorącym posiłkiem oraz planowaniem i obmyślaniem taktyki na zbliżające się kolejne zawody.

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Wszystkich członków serdecznie zapraszamy na kolejne zawody organizowane przez Zarząd Koła 26 Energetyk w Koszalinie.