Relacja z zawodów o Puchar Prezesa koła Wydra z Bolewic.

/ 16 zdjęć


             W  niedzielę punktualnie o 06.00 wędkarze z Koła Wydra z Bolewic ponownie spotkali się organizowanych dla nich zawodach wędkarskich o Puchar nowego Prezesa Koła Wydra - Piotra Rutkiewicza.  Tegoroczna rywalizacja o puchar Prezesa odbyła się tym razem nad jeziorem Linie III koło Lwówka Wlkp.
            Tym razem w rywalizacji o puchar wzięło udział 12 członków zrzeszonych w naszym kole.  
            Po przywitaniu nad brzegiem jeziora, omówieniu zasad łowienia i rozlosowaniu stanowisk wszyscy rozeszli się na przypisane im stanowiska i zaczęli przygotowywać się do zawodów. Uzgodniono, że łowienie będzie przebiegało od godz. 07.00 do 12.00. Tego dnia większość wędkarzy łowiło plocie, krąpie, leszcze, gdzieniegdzie trafił się lin czy okoń.
            Po podliczeniu wyników okazało się, że złowiono nieco ponad 33 kg ryb.
            Puchar Prezesa Koła wydra trafił w tym roku w ręce Adama łodygi który złowił 4,86 kg ryb, tuż za nim z 4,40 kg uplasował się Tomasz Witucki, III był Bernard Osses z 4,11 kg, na IV miejscu znalazł się Tobiasz Rutkiewicz z 3,72 kg, na V miejscu Piotr Rutkiewicz z 3,55 kg, VI był natomiast Zygmunt Smolak.
             Po wspólnym posiłku nastąpiło omówienie wyników, wręczenie pucharu a także nagród dla wszystkich uczestników dzisiejszego łowienia.
 

 


4.5
Oceń
(8 głosów)

 

Relacja z zawodów o Puchar Prezesa koła Wydra z Bolewic. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł