RELACJA Z ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA 13.08.2017


     W dniu 13.08.2017r. odbyły się otwarte Zawody Spławikowe o PUCHAR PREZESA KOŁA PZW „ENERGETYK” zorganizowane przez Zarząd Koła na Kanale Rosnowskim. Do zmagań wędkarskich przystąpiło 24 śmiałków. Pogoda dopisywała, było słonecznie, chociaż podmuchy wiatru trochę przeszkadzały od czasu do czasu łowiącym. W połowie zawodów zaczął padać z przerwami delikatny deszczyk. I jak powiedział jeden z zawodników „Kiedy pada deszczyk to bierze leszczyk” i tak też się stało, zaczęły brać leszcze.Gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy dzielnie walczyli, ale jak to w życiu bywa tylko jeden jest zwycięzcą i został nim kol. Paweł SUŁEK z wynikiem 3140 zdobywając Puchar Prezesa , oraz dyplom i bon o wartości 300zł. II miejsce z małą różnicą punktów 3000 zajął kol. Łukasz DYWELSKI, który również otrzymał dyplom oraz bon o wartości 200zł.
Na III miejsce wskoczył kol. Tomasz PLEWA z wynikiem 2380 i t akże dostał dyplom oraz bon o wartości 100zł. Na IV miejscu uplasował się kol. Zbigniew FLORCZYK z wynikiem 2090, któremu również można pogratulować za złowienie najdłuższej ryby, a w nagrodę oprócz dyplomu i bonu o wartości 75zł za zajęte miejsce dostał od sponsora drugi bon na kwotę 50zł do zrealizowanie w S klepie W ędkarskim „PILKER” w Koszalinie. Na V miejscu
kol. Jarosław BUBNOWICZ z wynikiem 1620, z kolei na VI miejscu kol. Grzegorz KWIATKOWSKI z wynikiem 1530, również panowie otrzymali dyplomy oraz bony o wartości 50zł. Wszyscy zawodnicy Koła Energetyk, którzy rywalizowali na spławikowych zawodach wędkarskich z miejsc premiowanych otrzymali punkty, które doliczane
są do ogólnej klasyfikacji o tytuł WĘDKARZA ROKU 2017 KOŁA „ENERGETYK”.
Całą wędkarską imprezę rozpoczęto i zakończono tradycyjnie, czyli gorącym posiłkiem oraz planowaniem i obmyślaniem taktyki na zbliżające się kolejne zawody. Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.
Wszystkich członków serdecznie zapraszamy na kolejne zawody organizowane przez Zarząd Koła PZW nr26 Energetyk w Koszalinie.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

RELACJA Z ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA 13.08.2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł