Wyniki zawodów gruntowych koła Energetyk

/ 1 komentarzy

    

     Dnia 03.09.2017r. na jeziorze Cetuń Wielki odbyły się zawody GRUNTOWE Kol a PZW „Energetyk” nr 26 . Mimo deszczu zawodnicy w dobrych humorach stawili się na miejsce zawodów. Na dobry początek zawodnicy otrzymali ciepły posiłek przy którym obmyślali strategie. Po losowaniu stanowisk, najedzeni i pełni entuzjazmu wędkarze o godzinie 8:00 przystąpili do rywalizacji. Po zakończeniu zawodów i zważeniu złowionych ryb, wyłoniono najlepszych zawodników.
I miejsce z wynikiem 7,770 kg  zdobył kolega PAWEŁ SUŁEK ,który w nagrodę otrzymał puchar oraz bon o wartości 300zł do zrealizowania w Sklepie Wędkarskim „PILKER”.

II miejsce z wynikiem 3,820 kg zdobył kolega DAMIAN KALETA, i w nagrodę otrzymał puchar oraz bon o wartości 200zł do zrealizowania w Sklepie Wędkarskim „PILKER”.

III miejsce z wynikiem 2,670kg zdobył kolega ADRIAN FALKIEWICZ , który tak jak pozostali zawodnicy dostał puchar oraz bon o wartości 100zł do zrealizowania w Sklepie Wędkarskim „PILKER”.
Największą rybę zawodów Leszcza o wymiarze 44,7cm złowił kolega Paweł Sułek który w nagrodę otrzymał bon od sponsora Ireneusz a Kordowskiego o wartości 50zł do zrealizowania w Sklepie Wędkarskim „PILKER”.
Na zakończenie zawodów i po ogłoszeniu wyników oraz wręczeniu nagród wszyscy zawodnicy zasiedli do wspaniale przygotowanego posiłku przy którym mogli porozmawiać o wynikach zawodów.
W imieniu zarządu Koła Energetyk gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów.


Autor tekstu: Rafał Namiel

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Wyniki zawodów gruntowych koła Energetyk - opinie i komentarze

takostakos
0
Filmik  z zawodów plus parę fotek. Lepiej późno, niż wcale. ;-) Polecamy! ;-) https://www.youtube.com/watch?v=9lbV-d-R_8I&feature=youtu.be (2017-09-20 01:21)

skomentuj ten artykuł