Relacja z Zawodów Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych IKAR.


Zgodnie z decyzją Zarządu Koła „ENERGETYK” przy współudziale Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „IKAR” w Koszalinie w dniu 16 czerwca 2018 r. na stawie przy pałacu
w Strzekęcinie, gm. Świeszyno przeprowadzono zawody w wędkarstwie spławikowym dla osób skupionych w Stowarzyszeniu „IKAR”. W zawodach wzięło udział 16-tu zawodników, którzy arkany wędkarstwa pogłębiali w obecności swych opiekunów oraz kolegów z Koła Nr 26 „ENERGETYK”.
Na dobry początek uczestnicy spotkania delektowali się pysznym ciastem herbatą i kawą.  Zgodnie
z opinią zawodników  zawody były bardzo udane tym bardziej, że ryba i pogoda dopisała,
 i nikt do domu nie musiał wracać  o przysłowiowym  kiju. Dla uczestników zawodów przygotowano puchary, medale, nagrody rzeczowe oraz certyfikaty uczestnictwa, które wręczono po zakończeniu prac komisji sędziowskiej. Zawody zakończono pieczeniem kiełbasek i innych smakowitości.  Oceną spotkania przy „kiju” niech pozostaną pytania uczestników: kiedy odbędą się następne zawody, dlaczego dopiero za rok oraz stwierdzenia, że tak wspaniałych zawodów jeszcze nie było. Atmosferę zawodów najlepiej oddają zdjęcia wykonane podczas ich trwania.
Sponsorami  zawodów byli: Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „IKAR” w Koszalinie, Sklep Wędkarski „PILKER” w Koszalinie, kol. Sławomir Połomski, kol. Tomasz Plewa oraz Koło nr 26 „ENERGETYK” Okręgu PZW w Koszalinie.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Relacja z Zawodów Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych IKAR. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł