Relacja z Zawodów o Puchar Ichtiologa!!!


W dniu 05.08.2018r. na Wodnej Dolinie w Koszalinie odbyły się otwarte zawody o Puchar ichtiologa. Organizatorem zawodów był Ichtiolog Sławomir Połomski oraz Koło Nr 26 "Energetyk". Głownym sponsorem zawodów była Firma ,,Dajar" z Koszalina która ufundowała bardzo atrakcyjne nafrody za miejsca I - VI oraz nagrody dodatkową za X miejsce. Mimo deszczowej pogody w zawodach wzieło udział 21 zawodników z różnych kół wędkarskich. Organizatorzy zapewnili wspaniała, miłą atmosferę i zła pogoda nie popsuła nikomu humoru oraz nie odebrała nikomu chęci do walki o najlepsze lokaty.
Najlepszym zawodnikom tego dnia okazali się :
I miejsce - kol. Maraszek Stanisław z wynikiem 3380 pkt.
II miejsce - kol. Masewicz Marian z wynikiem 3230 pkt.
III miejsce - kol. Reszka Michał z wynikiem 3000pkt.
IV miejsce - kol. Jankowski Hieronim z wynikiem 2970 pkt.
V miejsce - kol. Namiel Rafał z wynikiem 1820 pkt.
VI miejsce - kol. Torbiński Franciszek z wynikiem 1700 pkt.
X miejsce - kol. Mikołajczak Piotr z wynikiem 1190 pkt.
Na koniec zawodów zostały również rozlosowane nagrody niespodzianki ufundowane przez uczestników zawodów kol. Mariana Masewicza oraz kol. Jana Ciszka.
Organizatorzy zawodów nie zapomnieli również o najmłodszych adeptach wędkarstwa i zorganizowali dla nich konkurs wędkarski z nagrodami promujący naszą wspaniała pasję jako jest wędkarstwo. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w konkursie i mamy nadzieję, że dzięki takim konkursom zaszczepimy w nich tą pasję i będą chętnie spędzać czas nad naszymi pięknymi wodami.

Icht. kol. Sławomir Połomski
Koło Nr 26 ,,Energetyk"

 


3.6
Oceń
(5 głosów)

 

Relacja z Zawodów o Puchar Ichtiologa!!! - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł