RELACJA Z ZIMOWYCH ZAWODÓW WĘDKARSKICH


RELACJA Z ZAWODÓW

     W mroźną niedzielę 12 lutego 2017roku na jeziorze Niedalino odbyły się zawody naszego koła w połowach spod lodu. Śmiałkowie którzy przyjechali zmagać się z mrozem i konkurencją, rozpalili ognisko i dla rozgrzania raczyli się gorącą strawą. Po rozlosowaniu sektorów, ochoczo rozpoczęto rywalizację.

Szczęście uśmiechnęło się tylko do połowy zawodników, Zbyszek Florczyk i Jan Ciszek z taką samą ilością punktów 650, zajęli równorzędnie pierwsze miejsce, kolega Rafał Namiel osiągnął drugi wynikz ilością 560 punktów i zajął ostatecznie miejsce trzecie.

Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, oraz nagrody w postaci talonów pieniężnych do zrealizowania w Sklepie Wędkarskim PILKER w Koszalinie.

Swoją obecnością zaszczycił nas Radny Sejmiku Wojewódzkiego Robert Grzywacz, który sponsorował dwie nagrody do rozlosowania oraz statuetkę z dedykacją za złowienie najdłuższej ryby.

Gratulacje należą się koledze Zbyszkowi Florczykowi który złowił najdłuższą rybę i otrzymał pamiątkową statuetkę od naszego gościa, dodatkowo dostał talon na zakupy w sklepie wędkarskim PILKER w Koszalinie, sponsorowany przez kolegę Ireneusz Kordowskiego.

Po zakończonych zawodach przyszedł czas na pieczenie kiełbasek i rozmyślania o poprawieniu swoich wyników w przyszłych zawodach.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

RELACJA Z ZIMOWYCH ZAWODÓW WĘDKARSKICH - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł