Zaloguj się do konta

Spinningowe Mistrzostwa Powiatu Białobrzeskiego 2009.

26.07.2009r. rozegrano po raz trzeci Spinningowe Mistrzostwa Powiatu Białobrzeskiego. Miejscem gdzie łowili wędkarze z dwóch białobrzeskich Kół PZW nr 1 i 19 były wody wokół Białobrzegów tj. Rzeka Pilica, Jeziora i Kanał oraz Rzeka Pierzchnianka.
Mistrzowski Puchar zdobył Kol. Roman Bartha z Koła nr 1, a kolejne miejsca na podium zajęli w kolejności: Kol. Zbigniew Bernaciak i Kol. Włodzimierz Przybylski z Koła nr 19. Tuż za podium uplasowali się Kol. Stanisław Pękacki (ubiegłoroczny Mistrz Powiatu), Kol. Paweł Kotulski (ubiegłoroczny Mistrz Okręgu Radom) i Kol. Karol Motyka.
Zawody były rozegrane metodą klasyczną. Jednocześnie była prowadzona klasyfikacja na Mistrzów Kół nr 1 i nr 19. Sędziami zawodów byli Kol. Robert Płowiec i Kol. Witold Pachniak