Zaloguj się do konta

Spławikowe Mistrzostwa koła Sochaczew Miasto-2008

Pierwsze zawody w tym roku o tytuł Mistrza Koła w kategorii spławikowej odbyły się 18 maja. Zawody podzielono na kategorie wiekowe - seniorów, juniorów i kadetów. Do kategorii seniorów zapisało się jedenastu zawodników, ale wzięło udział dziesięciu zawodników, ponieważ jeden z zawodników zrezygnował nie podając przyczyny. Natomiast juniorów zgłosiło się czterech zawodników, podobnie jak kadetów. W sumie w zawodach wzięło udział osiemnastu zawodników.

Zacięta była walka wśród wszystkich zawodników, ale największa nerwówka była wśród seniorów, tych „starych wyjadaczy”. Po prostu młodzież podobno miała większe szczęście, jeśli można mówić w ogóle o szczęściu, także oni stanęli na podium. Mistrzem Koła został Pandel Michał, który uzyskał 1316 pkt. Pierwszym Vice Mistrzem został Zembrzuski Dariusz, który uzyskał 1076 pkt, drugim Vice Mistrzem z wynikiem 714 pkt., został Spławski Kamil.
Natomiast w kategorii Juniorów Mistrzem Koła został Rybacki Krzysztof, który był nie do pokonania - złowił więcej ryb nawet od seniorów i uzyskał wynik 1916 pkt. Pierwszym Vice Mistrzem został Mikulski Tomasz, który również był lepszy od seniorów i uzyskał 1684 pkt. Natomiast drugim Vice Mistrzem, z wynikiem 670 pkt., został Trzos Bartłomiej.
Również kadeci, najmłodsi z grupy mistrzowie, też nie wypadli tak źle. Mistrzem, z wynikiem 532pkt., został Chmielecki Patryk, pierwszym Vice Mistrzem został Przybylski Maciej, który uzyskał 378pkt., a drugim Mistrzem Koła, z wynikiem 308pkt., został Sokół Damian.
Najważniejsze jest to, że zawody odbyły się w miłej, spokojnej atmosferze, bo i pogoda dopisała. Na koniec wszyscy uczestnicy upiekli kiełbaski przy ognisku, a zawodnicy wymieniali się gratulacjami. Ja wszystkim zawodnikom życzę dalszych sukcesów.
A.B.

Opinie (1)

TomekM

wynik w juniorach był za 2 msc.1864 pkt drobna pomyłka :=) [2008-05-28 13:37]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej