RELACJA ZE SPŁAWIKOWYCH ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA           W niedzielę 23.08.2015r. po raz pierwszy na Jeziorze Cetuń Wielki rozegraliśmy zawody spławikowe o PUCHAR PREZESA KOŁA z siedemnastoma zawodnikami w roli głównej. W gronie startujących mieliśmy jedną kobietę i trzech młodych adeptów wędkarstwa którzy z zapałem walczyli o trofea w swojej kategorii. Łowisko okazało się zasobne w ryby, choć trudne i wymagające, szczególnie na pierwszy raz i ci którzy szybko się dostosowali lub obrali dobrą taktykę osiągnęli dobre wyniki.
Najlepszy okazał się kolega Szymon Laskowski zdobywając I miejsce i Puchar Prezesa z rezultatem 4860pkt. Na drugiej pozycji skończył zawody kol. Paweł Sułek z dorobkiem 3840pkt. i na trzecim miejscu uplasował się kol. Paweł Mitosek z 3380pkt.

Nasza jedyna pani, miejmy nadzieję że po raz ostatni jako jedyna, również mogła pochwalić się rybami w siatce, za co została nagrodzona pucharem i pamiątkowym dyplomem, podobnie jak nasi młodzicy. Dla najlepszych były oczywiście talony o łącznej wartości 650zł ufundowane przez Koło i Sklep Wędkarski „PILKER” w Koszalinie. Całość okraszona była tradycyjnie dobrym jedzeniem oraz humorem startujących i organizatorów.
Na koniec pragnę zaprosić wszystkich członków Koła na zawody gruntowe na tym samym akwenie, zamiast planowanych wcześniej połowów na Dolnej Odrze. Zmiana podyktowana została niskimi stanami wody na Odrze i wspólnie przedyskutowana z zainteresowanymi.


 


0
Oceń
(0 głosów)

 

RELACJA ZE SPŁAWIKOWYCH ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł