Remont pomostu na jeziorze Leśnym.

/ 3 zdjęć


Witam wszystkich.

Z racji że na razie została wyjaśniona sprawa jeziora Leśnego i jezioro te zostaje pod opieką naszego koła postanowiliśmy razem z kolegą Piotrem wyremontować jeden z pomostów. Po uzgodnieniu ze skarbnikiem koła którym pomostem możemy się zająć umówiliśmy się z Piotrem, zakupiliśmy potrzebny towar i w jeden z weekendów marca pojechaliśmy nad wodę.
Sam remont nie był jakoś bardzo skompilkowany, sam pomost faktycznie był mocno przegnity, zapadnięty i nie do użytku ale sama konstrukcja i belki był jeszcze w dobrej kondycji. Także nasze prace polegały na zrobieniu nowej kładki i nowego poszycia.

Prace posuwały się całkiem sprawnie i z godziny na godzinę pomost nabierał nowego wyglądu. W załączniku dodałem kilka zdjęć z prac nad pomostem.

Pomost został skończony i mam nadzieję że nie tylko mnie posłuży do cieszenia się z wędkarskich wypraw. Zarazem zachęcam wszystkich którzy chcieli by wyremontować i mieć swój pomost na jeziorze Leśnym do podjęcia się tego wyzwania. Pomostów do naprawy jest sporo a niektóre naprawdę nie potrzebują jakiś dużych nakładów finansowych.

Pozdrawiam.
Wiechu1603.

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Remont pomostu na jeziorze Leśnym. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł