Zaloguj się do konta

Reprezentanci SUMA 54 z Wyszogrodu na Kleniu Bzury Chodaków 2011

Jak się okazuje sezon występów reprezentantów Koła 54 PZW z Wyszogrodu na zawodach poza swoim ,, terenem ,, zaczął się od bardzo dobrego występu naszych zawodników na zawodach spinningowych zorganizowanych przez Koło z Chodakowa pod nazwą ,, Kleń Bzury ,, , które odbyły się w dniu 17.04.2011r. jak sama nazwa wskazuje na rzece Bzurze.

Na starcie do tej sympatycznej imprezy stanęło 36 zawodników z Chodakowa , Sochaczewa , Płocka Łodzi , Teresina oraz Wyszogrodu .

Jak się okazało po podliczeniu wyników 2 miejsce zajął kolega z naszego Koła – Gmurczyk Kryspin , zaś na trzeciej pozycji uplasował się Kumorowski Marek .

Oczywiście po zakończeniu zawodów wszyscy spotkali się przy tradycyjnym grillu.

Reprezentacja Koła 54 SUM Wyszogród wystąpiła następującym składzie :

Matusiak Mariusz
Sinko Jacek
Kumorowski Marek
Gmurczyk Jarosław
Gmurczyk Kryspin
Tomkiewicz Wiesław
Biernat Ryszard

Opinie (2)

Zbig28

Pochwalić wypada tych Kolegów, którzy oprócz czynnego uczestnictwa w zawodach swojego koła próbują się sprawdzić także na innych imprezach. Do tego z bardzo dobrymi wynikami.GRATULACJE !Na uznanie zasługują także Koledzy z Koła w Chodakowie, którzy nie są hermetyczni i zapraszają na swoje imprezy także reprezentantów innych Kół. To fajne i powinno być przykładem dla innych.  [2011-04-22 20:49]

Profesor

Pierwszy raz byłem na "Kleniu Bzury". W sumie fajne zawody tyle że rybek mało złowiliśmy. Ale atmosferka super !!! [2011-04-24 18:49]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej