Robinson Titan Power Special Carp Core


Jej producentem jest firma Robinson. Żyłka ma kolor brązowy (jakiś jego odcień). Była mi potrzebna do nawinięcia na kołowrotek Robinson Maxim 308. Na szpuli, w opakowaniu z żyłką mieści się jej 300 metrów. Ma ona średnicę 0,245 mm. Na szpulę główną kołowrotka trafiło około 200 metrów, a na szpulę zapasową jej reszta. Żyłka kosztowała 13,50 zł.
Oto co sądzi o niej producent:
"Titan Power Special Carp Core to żyłka opracowana dla karpiarzy z uwzględnieniem sugestii najlepszych specjalistów w tej dziedzinie wędkarstwa. Ze względu na niezwykłą ostrożność karpi podczas żerowania żyłka musi być nie tylko niewidoczna na mulistym dnie, ale również nie może sprawiać, aby przynęta zachowywała się w sposób nienaturalny. Niesłychana miękkość i brązowy kolor tej żyłki gwarantują to w 100%, dzięki temu możemy liczyć na więcej brań niż do tej pory. Pewny hol z kolei zapewnia nam jej niezwykła wytrzymałość."
Na razie żyłka była kilka razy nad wodą i pokonała: karasia oraz 26-cm lina. Żyłka nie ma tendencji do "plątania się". Bardzo dobrze
układa się na kołowrotku.

 


4.7
Oceń
(11 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Robinson Titan Power Special Carp Core - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł