Rod pod Konger

/ 10 komentarzy

Witam dziś opisze wam stojak karpiowy firmy konger zapraszam ! 1 rok temu kupiłem za 63 zł stojak karpiowy na 2 wędki.Jest on zrobiony z aluminium więc jest bardzo lekki,mamy do niego pokrowiec po złożeniu zajmuje nam bardzo mało miejsca.Możemy regulować wysokość szerokość oraz długość.Moje wrażenia są nawet dobre nie jest to profesjonalny stojak karpiowy ale dla początkującego karpiarza powinien wystarczyć oceniam go 7/10 pozdrawiam ;) Kacper

 


2.8
Oceń
(6 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 7)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(3.3)
Cena:
(4.1)
Użytkowanie:
(3.3)

Średnia ocena:

3.6Rod pod Konger - opinie i komentarze

skalpelskalpel
+2
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Moja ocena to DNO. Stojak za lekki jako by nazywać go karpiowym, niestabilny, cena wygórowana i jakość mizerna. Nie nadaje się do ciężkich gruntówek. To jest stojak na dwie lekkie wędeczki do 3 m długości. (2015-05-27 23:51)
mulak1mulak1
+2
Dno to mało powiedziane , nadaje się na bubel roku (2015-06-28 12:09)
BoombelsBoombels
-2
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Stojak posiadam od roku z tym że przeznaczony jest na 3 wędziska. Cena nie wygórowana natomiast wygoda korzystania duża z uwagi na fakt iż moja miejscówka którą często odwiedzam to jezioro z pomostem więc stojak tego typu to super wygoda. W miejsce widełek idealnie pasują sygnalizatory elektroniczne. Całość znajduje się zapakowana w pokrowiec, wielkość po złożeniu pozwala na bezproblemowe spakowanie do pokrowca na wędziska. Cena nie jest wygórowana, w tym przedziale cenowym jakość idzie z nią w parze. Minusem jest stabilność podczas silniejszych powiewów wiatru, w takich sytuacjach bez odpowiedniego zabezpieczenia stojak wraz z wędziskami potrafi się przesuwać lub po prostu przewrócić. Natomiast i na takie sytuacje są środki zaradcze w postaci dociążenia rod poda w jego dolnej części. (2016-07-13 18:15)
BoombelsBoombels
-2
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Stojak posiadam od roku z tym że przeznaczony jest na 3 wędziska. Cena nie wygórowana natomiast wygoda korzystania duża z uwagi na fakt iż moja miejscówka którą często odwiedzam to jezioro z pomostem więc stojak tego typu to super wygoda. W miejsce widełek idealnie pasują sygnalizatory elektroniczne. Całość znajduje się zapakowana w pokrowiec, wielkość po złożeniu pozwala na bezproblemowe spakowanie do pokrowca na wędziska. Cena nie jest wygórowana, w tym przedziale cenowym jakość idzie z nią w parze. Minusem jest stabilność podczas silniejszych powiewów wiatru, w takich sytuacjach bez odpowiedniego zabezpieczenia stojak wraz z wędziskami potrafi się przesuwać lub po prostu przewrócić. Natomiast i na takie sytuacje są środki zaradcze w postaci dociążenia rod poda w jego dolnej części. (2016-07-13 18:17)
BoombelsBoombels
-2
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Stojak posiadam od roku z tym że przeznaczony jest na 3 wędziska. Cena nie wygórowana natomiast wygoda korzystania duża z uwagi na fakt iż moja miejscówka którą często odwiedzam to jezioro z pomostem więc stojak tego typu to super wygoda. W miejsce widełek idealnie pasują sygnalizatory elektroniczne. Całość znajduje się zapakowana w pokrowiec, wielkość po złożeniu pozwala na bezproblemowe spakowanie do pokrowca na wędziska. Cena nie jest wygórowana, w tym przedziale cenowym jakość idzie z nią w parze. Minusem jest stabilność podczas silniejszych powiewów wiatru, w takich sytuacjach bez odpowiedniego zabezpieczenia stojak wraz z wędziskami potrafi się przesuwać lub po prostu przewrócić. Natomiast i na takie sytuacje są środki zaradcze w postaci dociążenia rod poda w jego dolnej części. (2016-07-13 18:19)
BoombelsBoombels
-2
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Stojak posiadam od roku z tym że przeznaczony jest na 3 wędziska. Cena nie wygórowana natomiast wygoda korzystania duża z uwagi na fakt iż moja miejscówka którą często odwiedzam to jezioro z pomostem więc stojak tego typu to super wygoda. W miejsce widełek idealnie pasują sygnalizatory elektroniczne. Całość znajduje się zapakowana w pokrowiec, wielkość po złożeniu pozwala na bezproblemowe spakowanie do pokrowca na wędziska. Cena nie jest wygórowana, w tym przedziale cenowym jakość idzie z nią w parze. Minusem jest stabilność podczas silniejszych powiewów wiatru, w takich sytuacjach bez odpowiedniego zabezpieczenia stojak wraz z wędziskami potrafi się przesuwać lub po prostu przewrócić. Natomiast i na takie sytuacje są środki zaradcze w postaci dociążenia rod poda w jego dolnej części. (2016-07-13 18:20)
BoombelsBoombels
-2
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Stojak posiadam od roku z tym że przeznaczony jest na 3 wędziska. Cena nie wygórowana natomiast wygoda korzystania duża z uwagi na fakt iż moja miejscówka którą często odwiedzam to jezioro z pomostem więc stojak tego typu to super wygoda. W miejsce widełek idealnie pasują sygnalizatory elektroniczne. Całość znajduje się zapakowana w pokrowiec, wielkość po złożeniu pozwala na bezproblemowe spakowanie do pokrowca na wędziska. Cena nie jest wygórowana, w tym przedziale cenowym jakość idzie z nią w parze. Minusem jest stabilność podczas silniejszych powiewów wiatru, w takich sytuacjach bez odpowiedniego zabezpieczenia stojak wraz z wędziskami potrafi się przesuwać lub po prostu przewrócić. Natomiast i na takie sytuacje są środki zaradcze w postaci dociążenia rod poda w jego dolnej części. (2016-07-13 18:21)
kaszlu1977kaszlu1977
0
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Słaby i niestabilny sprzęt. (2016-07-14 19:35)
lowca2001lowca2001
+2
Posiadam ten rod pod od 2 lat.Jest nie stabilny i bardzo lekki. Położenie 2 karpiówek na nim jest możliwe tylko gdy podłoże jest równe. Kiedy zdejmiemy jedną wędkę przewala on się.Po kilkunastu wyprawach uchwyty do wkręcania zaczeły się wycierać przez co ruszać. Jednak cena idzie z jakością. (2016-07-14 21:23)
MarkHunterMarkHunter
0
Nie mogę oceniać czegoś,czego nie znam i nie użytkuje.A Rod-pod,lub Tri-pod im cięższy tym lepszy, bardziej stabilnie stoi na brzegu.Pozdrawiam (2016-07-16 18:15)

skomentuj ten artykuł