Rodbuilding, czyli powstawanie wędek od A do Z w naszym obiektywie

/ 4 komentarzy

Samodzielne wykonanie wędki jest abstrakcją dla większości wędkarzy. W jaki sposób zdobyć blank, z czego rękojeści, które przelotki, jakie kleje? Od początku naszej przygody z filmem chcieliśmy stworzyć produkcję o takiej tematyce. Długo długo nic, aż w odezwał się do nas Bartek z BB CUSTOM RODS. Nie znaliśmy się wcześniej, po prostu trafił na naszego YouTube i zapytał czy możemy zrobić film o jego pasji jaką jest Rodbuilding. To było to! Jego wędki to prawdziwe arcydzieła, a sam twórca okazał się bardzo skromnym artystą, który w niewielkiej pracowni w Gdańsku tworzy dzieła sztuki. Po nagraniach w pracowni wybraliśmy się wspólnie nad wodę i to był szok! Precyzja posyłania przynęt na małej rzeczce w środku lasu otwierała nam gęby ze zdziwienia. Finezja i płynność rzutów była zdumiewająca. Krzysiek wielokrotnie powtórzył, że jeśli tak ma wyglądać łowienie to on nawet nie wyjmuję wędki, tylko sobie popatrzy :)
Sprawdzajcie film i wbijajcie po wędki do tego mistrza!


 


4.9
Oceń
(9 głosów)

 

Rodbuilding, czyli powstawanie wędek od A do Z w naszym obiektywie - opinie i komentarze

Jakub WośJakub Woś
0
Widać pasję od pierwszych minut filmu. Może kiedyś.... jak sam będę wiedział dokładnie czego potrzebuję. Na ten moment nowe metody, nowe gatunki, nowe zbiorniki... ciągłe zbieranie doswiadczeń. (2020-07-28 16:28)
wyprawy brzegiem wyprawy brzegiem
+1
świetny materiał bo grunt to znaleźć własną pasję i iść tym torem a w tym materiale to widać , wędka z pracowni cały czas chodzi mi po głowie pozdrawiam chłopaki ;) (2020-07-28 20:28)
kabankaban
+1
Przy okazji spotkań nad wodą z kolegami czy to na wspólnych wyjazdach czy może bardziej na zawodach miałe w rękach kilka takich kijaszków i niewątpliwie robią wrażenie. Byłem w pracowni kolegi Zdzisia z Reszowa i sporo zobaczyłem i wysłuchalem co do takiej roboty. Moja praca przy wędziskach jak do tej pory kończy się na wymianie uszkodzonych przelotek i poprawieniu korka na rękojeści. (2020-07-29 18:52)
grisza-78grisza-78
0
 Mam kilku znajomych, którzy używają wędek BB Custom i sobie chwalą. Ceny też są w porządku. (2020-07-29 19:53)

skomentuj ten artykuł