Rozpoczęcie mojego sezonu 2016.

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć
  • konto usunięte
Wędkarstwo spławikowe

Wczoraj postanowiłem z koleg± pierwszy raz w tym roku wybrać się na tyby. Zabrałem więc moj± spławikówke i ruszyłem.Pojechali¶my nad star± żwirownię zwan± Zapomniany. Dlaczego Zapomniany? Ponieważ to łowisko jest bardzo zaro¶nięte,odległe,mało wędkarzy tam łowi i jest bardzo trudny dojazd.Wiał bardzo silny wiatr więc postanowili¶my rozpocz±ć wędkowanie w małej zatoczce ,która miała ok.2 metry głęboko¶ci.Na około rosła trzcina,a na dnie leżało dużo gałęzi co trochę utrudniało wędkowanie ze względu na zaczepy.Zarzucili¶my więc zestawy i czekali¶my na brania.Po 3 godzinach postanowili¶my zmienić strategię.Zmienili¶my stanowisko i rzucali¶my pod jedn± z wysp pod,któr± w lato można złowic ładne karpie i amury.Zbliżał się zmrok i musieli¶my wracać do domu,bo droga była długa i robiło się powoli zimno.Chociaż ryby nie dopisały fajnie było znowu wybrać się nad wodę po zimowej przerwie. 

 


4.8
Oceń
(5 głosów)

 

Rozpoczęcie mojego sezonu 2016. - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Jak to mówi± "Pierwsze koty za płoty".Nie zawsze chodzi o ryby. Każdy wypad co¶ nowego wnosi.Następnym razem będzie lepiej.Pozdrawiam. (2016-04-02 08:25)
miki19862pfmiki19862pf
0
Ja nigdy nie nastawiam się na to że złapie oczywiście jakąś nadzieja jest ale najważniejsze jest to że człowiek może się odprężyć odpocząć i zrelaksować nad wodą podziwiając piękne widoki matki natury :-) pozdrawiam (2016-05-03 01:54)

skomentuj ten artykuł