Rozpoczęcie Sezonu 2019

/ 4 zdjęć


Sprawozdanie z zawodów.
Koło Nr 50 ,,Ciepłownik” Stalowa Wola informuje Kolegów Wędkarzy że w dniu 27.04.2019r rozpoczęliśmy sezon wędkarski. Zawodami Towarzyskimi ,,Rozpoczęcie Sezonu w Kole 2019 r”.
Zawody odbyły się na zbiorniku Klonowe.
Zawody rozpoczął kol. Kutyła Stanisław Prezes Koła.
Przywitał Kolegów i omówił szczegóły zawodów. Następnie zawodnicy wylosowali stanowiska i rozeszli się na wylosowane miejsca. Zawody rozpoczęły o 8/00.
Pogoda w tym dniu dopisała było wprawdzie pochmurna ale nie padało i lekki wiatr. Zawodnicy w większości łowili metodą na spławik.
Chce powiedzieć że z frekwencją było kiepsko przypuszczam że sobota to nie niedziela i wielu kolegów było zajętych. Na trzynastu przybyłych wystartowało w zawodach ośmiu kolegów w tym jeden junior.
Spodziewana liczba zazwyczaj to ponad dwudziestu zawodników.
Trudno chociaż dla wielu z kolegów ta impreza to święto wędkarskie na którym można połowic pogadać i powspominać no i zjeść coś specjalnego. Zawody jedna tura zakończyły się o godz 11/00.
Nad całością zawodów czuwał sędzia główny Kolega Kutyła Stanisław i dwóch sędziów sektorowych.
Ryby w tym dniu wyjątkowo nie brały. I tak pierwsze miejsce zajął kol Grabowski Jerzy 1- szt sumik karłowaty L- 21 cmÂÂÂÂ i tym wynikiem wygrał zawody. Drugie miejsce zdobył kol. Jakub Mścisz 1szt - płoć L- 14,5 cm .
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i bony towarowe do sklepu zoologiczno-wędkarskiego. Gospodarz Koła Czesław, który dba o to by zawodnicy nie wrócili głodni do domu i by te pierwsze zawody w tym roku wspominać mile zorganizowałÂ kociołek bardzo smaczny.
Prezes Kola pogratulował zwycięzcom i poinformował o następnych zawodach w dni 19.05.2019 r w Zaklikowie na zbiorniku zalewowym.
Dołączam kilka zdjęć z tej imprezy.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Rozpoczęcie Sezonu 2019 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł