Zaloguj się do konta

Rozstrzygnięcie konkursu końca lata z firmą Mistrall

Lato już dawno za nami. W niektórych częściach kraju niespodziewanie i przedwcześnie przeszło dzisiejszej nocy w zimę. Na następne lato przyjdzie nam trochę poczekać, ale dzięki wczorajszemu 2:1 z Irlandią już wiemy, że zaczniemy je w rytmie francuskich stadionów. Warto poczekać. Ale najpierw pożegnajmy to minione na wedkuje.pl.

Przedostatni letni konkurs za nami. Od 4 września, przez okrągły miesiąc czekaliśmy na Wasze recenzje sprzętu firmy Mistrall. Linki do wpisów publikowaliście na specjalnym wątku naszego forum Konkurs końca lata z firmą Mistrall a teksty trafiały na główną stronę. Nie przyszło ich wiele ale wszystkim Autorom serdecznie dziękujemy. Za odwagę, za chęć sprawdzenia się w roli wędkarskiego recenzenta i za wzięcie udziału w zabawie. Dziękujemy także wszystkim komentującym i oceniającym teksty.

A tak wygląda nasze podium:

1 miejsce - Krzysztof Fuławka za tekst 5 lat feederowania z Mistrallem

Nagrodą jest kołowrotek Mistrall Exor RD 2000

Kołowrotek wyposażony w pięć łożysk kulkowych oraz jedno oporowe, regulację hamulca w dolnej części korpusu, system antywibracyjny, nierdzewną rolkę kabłąka. Kołowrotek z tej serii charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością. Wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów.  

Pięć łożysk kulkowych oraz jedno oporowe,
regulację hamulca w dolnej części korpusu,
system antywibracyjny,
nierdzewna rolka kabłąka,
pojemność szpuli 0,15/300, 0,18/210, 0,20/180 mm/m
waga 275 g2 miejsce - Mateusz Markowski
Własna recenzja Mistrall Tournament Spin za którą otrzymuje:

Kołowrotek Mistrall Kudos 2000

Świetne parametry i nowoczesny design oraz precyzyjne wykonanie spełniają wymagania początkujących amatorów jak i doświadczonych wędkarzy.

nowoczesny system nawoju żyłki,
lekka, odporna na korozję, tytanowo-grafitowa konstrukcja,
przekładnia główna ze stali nierdzewnej,
wysokiej jakości, aluminiowa, toczona szpula główna,
sprzęgło One Way,
komputerowo wyważony rotor,
wysokiej jakości podkładki hamulcowe,
wymienny uchwyt korbki lewo / prawo,
łożyska o wydłużonej trwałości 3 miejsce - wdwdr
Autor recenzji teleskopu Mistrall Olympic

Zdobywca najniższego stopnia podium otrzymuje kołowrotek Mistrall Odys 3000

Potężny, bardzo mocny kołowrotek przeznaczony do połowu dużych ryb, w szczególności polecany amatorom wędkarstwa morskiego. Zalecany wszędzie tam, gdzie możemy liczyć się ze złowieniem wielkiej, przekraczającej 10kg ryby. Z powodzeniem może być wykorzystany do połowu wielkich dorszy, sumów oraz wszędzie tam, gdzie spodziewasz się wielkiej ryby. Dobrze wyważony, poręczny, o niskiej wadze, wyposażony w regulację hamulca w górnej części korpusu. Hamulec bardzo precyzyjny dający regulować się w szerokim zakresie siły hamowania. Przełożenie: 5,0:1, Ilość łożysk: 5+1, Pojemność szpuli: 0,18mm/240m ; 0,20mm/200m ; 0,25m/140mm, waga-ok.305g, gwarancja 24 miesiące!

Gratulujemy laureatom i prosimy o przesłanie danych adresowych, wraz z numerem telefonu. Dane te są niezbędne do wysyłki nagród. Prosimy o ich przesłanie na adres mailowy Redakcji portalu redakcja@wedkuje.pl do dnia 18 października br.

Firmie MIstrall dziękujemy za ufundowanie nagród. Bądźcie na bieżąco z tym co dzieje się u Mistralla - wystarczy kliknąć tutaj Kliknij -> Obserwuj Mistrall"a

Pozdrawiamy

Opinie (1)

Krul-Mateusz

Jeeeest! Udało mi się. Kurcze, ale się cieszę. [2015-10-13 23:02]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej