Rozstrzygnięcie konkursu Łowca Okazów Zofiówka 2016 z poprawką.

/ 1 komentarzy / 12 zdjęć


Mam przyjemność przedstawić laureatów konkursu "Łowca okazów na Zofiówce 2016".

W regulaminie konkursu główną zmianą do roku poprzedniego było nagrodzenie nie jednego, a trzech wędkarzy z "najokazalszymi" rybami.

Bez zmian, konkurs miał promować nowoczesne wędkarstwo (no kill), jak i same łowisko.

Nie chodziło o to by bić rekordy Polski czy Europy ,ale ryby które wydawały się wędkarzom duże , były wypuszczone i dostarczały emocji innym zawodnikom.

Komisja w postaci zarządu koła niestety nie miała za dużo dylematów ,bo wpłynęły na naszą pocztę zgłoszenia od trzech osób .Dokładnie cztery ,ale jeden łowca nie zrozumiał głównego przesłania akcji i w rozmowie telefonicznej przyznał że rybkę zjadł (karpia sazana 56cm).

Ale wróćmy do bohaterów pozytywnych, najwięcej ładnych ryb zgłosił Mariusz Przesmycki,Karp 70cm i inne:

W tym sezonie również dał znać o sobie(w przerwie między zawodami) znany w światku wędkarstwa sportowego Marcin Smulik. Karp 52cm.


Trzeci był Janusz Piotrowski z amurem 51cm.


Całej trójce gratuluję połowu ,a przede wszystkim postawy .Zgodnie z regulaminem każdy otrzyma nagrodę wartości 100 zł.na zebraniu sprawozdawczo wyborczym 04.02.2016r.

Konkurs dopiero co rozstrzygnięty, a tu miła niespodzianka dziś 07.01.2016 dotarły na pocztę następne fotki od kolegi Robert Ogiński, towarzysz wypraw Mariusza Przesmyckiego .Karp 69 cm i inne.Piękne ryby ,łowca troszkę przegapił terminy ,ale postaramy się to uhonorować chociaż dyplomem i uwiecznić w tej relacji.

Życzę wszystkim jeszcze większych okazów i zapraszam szersze grono do zabawy w przyszłym sezonie.
Pozdrawiam.
 


3.3
Oceń
(3 głosów)

 

Rozstrzygnięcie konkursu Łowca Okazów Zofiówka 2016 z poprawką. - opinie i komentarze

MARCINSMULIKMARCINSMULIK
0
Brawo dla zwycięzców i dla pomysłodawcy, szkoda tylko że tak mało zgłoszeń. Czyżby zbyt wielu oparto się pokusie konsumpcji? (2017-01-07 21:00)

skomentuj ten artykuł