Rusza walka o trofea w Kole 109 Kutno.


Szanowne Koleżanki i szanowni Koledzy !
Ostatnie posiedzenie Zarządu Koła było poświęcone zatwierdzenie kalendarza imprez sportowo - rekreacyjnych w roku 2022. Po wielu dyskusjach, zasięgnieciu opinii Komisji Rewizyjnej, Kapitanatu Sportowego, Klubu Seniora i wielu indywidualnych opinii aktywnych wędkarzy zatwierdzono ten program. Również dokonano zmian w regulaminie zawodów w Kole, aktualizacja regulaminu na tytuł "Wędkarz Roku". Zajęliśmy się rozwiązaniem problemu nieaktualnych kart wędkarskich wśród naszych członków. Podjęto stosowną uchwałę, która zwalnia tych Kolegów z obowiązku opłaty za egzamin na kartę wędkarska aby mogli uzyskać wydanie aktualnie wymaganego dokumentu. Proponujemy Kolegom, którzy wstąpili do PZW w roku 1996 i wcześniej czy mają wystawioną kartę po 1.01.1997 r.
O ile pozwolą warunki lodowe (min. 15 cm pokrywa lodowa) zorganizowane zostaną zawody podlodowe wchodzące do klasyfykacji na "Wędkarz Roku"2022" oraz zawody towarzyskie. Będą podstawą do wyłonienia reprezentanta na podlodowe mistrzostwa okręgu.
W roku bieżącym obchodzimy jubileusz 45 - lecia Koła.
Zmieniono wysokość nagród za mistrzostwa Koła. Będą bony do realizacji w sklepie wędkarskim. Zamiast pucharów w tym roku tytułem próby będą wręczane okolicznościowe grawertony z imionami i nazwiskami mistrzów poszczególnych konkurencji wędkarskich oraz napisem upamiętniającym nasz jubileusz. Określono dolną wysokość nagród jeśli zajęte miejsca są dzielone oraz ustalono wysokość nagród w zawodach towarzyskich. Określono % dofinansowanie do startu w zawodach organizowanych przez inne podmioty (OM PZW, Koła PZW i stowarzyszenia.
Do zobaczenia nad wodą. Skarbnik już czeka na opłaty członkowskie.
W załączeniu dokumenty.

 


4
Oceń
(5 głosów)

 Rusza walka o trofea w Kole 109 Kutno. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł