Rybomania 2014 - urodziny z MONSTER FISHING Polska

/ 1 komentarzy

Dzień 22 luty - dzień niezwykły dla mnie przynajmniej z dwóch powodów jakimi są moje urodziny i Rybomania 2014.


Na godzinę 4:20 nastawiłem budzik, oczywiście wstałem wcześniej bo przecież to rybomania... :)
Punkt 5:30 chłopaki podjechali pod blok, wkońcu już myślałem że któryś zaspał. Do pokonania 270 km. Przez niecałe 3 i pół godziny dyskusje nie dały zmrużyć oka. Jest i piękne miasto Poznań, jeszcze wjazd na parking, plecak na plecy i szybkim krokiem zbliżałem się do targów. Po chwili stania w kolejce i kupieniu biletów wybiła dziesiąta co oznaczało "start".
Wejście na targi, rozglądanie się. I co ru robić ? I to wcale nie z nudów tylko z chęci zobaczenia wszystkiego naraz. W pośpiechu obiegałem stanowiska, co jakiś czas oglądając się za tatą. Na co którymś stanowisku zakupy a to pellet a to kulki a to jakieś nowości.
Pawilon 6 skończony. Przechodzę do 6A, tata poszedł kupić jakieś drobnostki. Ja nerwowo rozglądam się w poszukiwaniu jednego stanowiska. JEEST. Kiwnąłem głową do taty żeby się pospieszył, z zachwytem pokazując mu napis MONSTER FISHING odrazu tam ruszyłem.
Pierwszy raz zobaczyłem się z naszym portalowym kolegą specjalizującym się w dziedzinie karpiowej. Większość, a może nawet wszyscy starsi bywalce tego forum wiedzą że chodzi oczywiście o Janusza :)

Tego co mnie tam zastanie się niespodziewałem. Z portalowym przyjacielem o nicku "JKarp" pisałem bardzo dużo, wiedział o tym że tego dnia mam urodziny. Po obsłużeniu klijenta, wyjmuje torbę, z czymś w środku i wręcza mi ją składając życzenia. Oczy się świecą szybko rozpakowuję torbę, w środku jest duże etui. O TAK ! To sygnalizatory w secie 4+1. Słysząc słowa zazdrości ukryte po śmiechem oglądałem je. Ogólnie stanowisko było chętnie odwiedzane przez wędkarzy, widać było że to nie żadna tandeta. Przy okazji zakupiłem kilka opakowań przynęt które sprzedawali. Były to m.in pellety i kulki z bułki co może brzmieć trochę amatorsko a po dokładnym czytaniu w internecie coraz bardziej staje się to popularne. Kolega zapewnił mnie że utrzymują się na włosie/haczyku ok . 3 godziny napewno. Można również używać pelletu i kulek na spławik bez dodatkowych gumek silikonowych, ponieważ mają ciasno dopasowane nitki przez które przekładamy haczyk. W opakowaniu kulek znajdziemy jeszcze dodatkowo proszek do obtczenia przynęty. Chwilowo się pożegnałem i powiedziałem ,że jeszcze "wpadnę" przed wyjazdem. Ruszyłem w stronę akwarium i obejrzałem. Jak powiedziałem tak zrobiłem. Teraz pożegnaliśmy się już na dobre.

Podsumowując MEGA udane urodziny.


Z Wędkarskimi Pozdrowieniami Rafał

 


5
Oceń
(15 głosów)

 

Rybomania 2014 - urodziny z MONSTER FISHING Polska - opinie i komentarze

adleradler
0
Wspaniała, udana wyprawa. No i przyjmij spóźnione, ale szczere WĘDKARSKIE życzenia urodzinowe. ! wszystkiego dobrego i udanego sezonu wędkarskiego. Fajnie że poznałeś osobiście Janusza. Piona za opis pełen wspaniałych Twych przeżyć z udanego wyjazdu na Targi. Pozdrawiam Krzysztof. ***** (2014-02-24 12:16)

skomentuj ten artykuł