Rybomania 2015 - atrakcje wedkuje.pl

/ 4 komentarzy

Do rozpoczęcia targów Rybomania 2015 odliczamy już praktycznie ostatnie godziny. W najbliższy weekend hale Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnią siętysiącami entuzjastów, miłośników i fanatyków wędkarstwa z całego kraju i zagranicy. Pod tym samym dachem odbędą się równocześnie spotkania miłośników żeglarstwa i sportów wodnych – targi Boatex oraz Knieje – targi myśliwsko-strzeleckie. Oprócz doskonale zapowiadającej się, bogatej ekspozycji przygotowanej przez najbardziej znane wędkarskie marki, podczas której każdy będzie mógł zapoznać się z nowościami sprzętowymi od małego haczyka po wędkarskie łodzie, organizatorzy oraz firmy biorące udział w imprezie przygotowali mnóstwo dodatkowych atrakcji. 

O części z nich pisaliśmy już wczoraj, teraz skupimy się na atrakcjach przygotowanych przez portal wedkuje.pl, który będzie miał na targach swą liczną i radosną reprezentację.

4 lutego zakończył się pierwszy z naszych konkursów przygotowanych z myślą o poznańskich targach, który zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Daiwa/Cormoran. Konkurs jest związany z osobą Willa Raisona - wędkarskiego mistrza globu z 2008 roku, wybitną osobowością świata wędkarskiego, który jako ambasador Daiwy i gość specjalny pojawi się na tegorocznej Rybomanii. Aby z nim porozmawiać wystarczy być Użytkownikiem naszego portalu i na specjalnie utworzonym wątku forum zamieścić jedno wędkarskie pytanie, które nasz Redaktor przekaże Willowi osobiście w stolicy Wielkopolski. Autorzy najciekawszych pytań zostaną nagrodzeni wędkarskimi gadżetami o znacznej wartości. Ogłoszenie zwycięzców już 10 lutego!

O ile warunkiem uczestnictwa w pierwszym konkursu nie musi być wyprawa do Poznania, druga z naszych niespodzianek ściśle wymaga osobistego stawienia się na stoisku wedkuje.pl w hali numer 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 6-8 lutego to miejsce zamieni się w jedno z naszych łowisk. Wystarczy pobrać na smartfona specjalną aplikację wedkuje.pl i podczas wizyty na targach oznaczyć się na łowisku Rybomania 2015, a następnie z włączoną aplikacją odwiedzić nasze stoisko. Tu należy podać swój login... i zaczyna się zabawa. Do gry wchodzą teraz sprawna ręka i bystre oko. Każdy Użytkownik otrzyma trzy rzutki iszanse na zdobycie upominków. Trzy rzuty i minimum 60 punktów wystarczą by zdobyć czapkę a wynik powyżej 100 punktów daje czapkę i jeszcze jeden cenny wędkarski upominek. Zdobywcy trzech najlepszych wyników otrzymają markowy sprzęt wędkarski. Będzie warto zagrać z nami w rzutki!! A przy okazji jest to szansa na spotkanie twarzą w twarz z niewirtualnym wedkuje.pl. Serdecznie zapraszamy

Poza bezcenną możliwością spotkania z naszymi Użytkownikami, portal wedkuje.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych sposobami zwiększenie liczby klientów w swoim biznesie wędkarskim, na prezentację "Marketing internetowy w branży styl-życia / hobby”, podczas spotkań branżowców 6 lutego – początek godz. 16:30. Zaprezentujemy sposoby na skuteczną i tanią promocję z użyciem narzędzi internetowych. Zarówno dla dużych firm jak i nawet niewielkich sklepów wędkarskich.

A dzień później, między 12:30 a 12:55, już dla wszystkich zwiedzających, poprowadzimy na głównej scenie aukcję sprzętu wędkarskiego z której dochód jest przeznaczony na cele charytatywne.  

Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w Poznaniu!!

 


4.8
Oceń
(13 głosów)

 

Rybomania 2015 - atrakcje wedkuje.pl - opinie i komentarze

2006steryd2006steryd
0
Rzucałem rzutkami. Chyba jako pierwszy. He he wynik słaby , ale nagroda pocieszenia była :) Pozdrawiam :) (2015-02-07 16:40)
romanm72romanm72
0
Było super !!! (2015-02-07 19:10)
czopaczopa
0
było super na targach (2015-02-08 09:41)
ZielanZielan
0
Cyfry na tarczy miały stanowczo za małą wartość :P (2015-02-08 11:20)

skomentuj ten artykuł