Rybomania 2017 Poznań - fotorelacja

/ 3 komentarzy / 33 zdjęć


Przestawiamy kilkadziesiąt fotek z Rybomanii Poznań, która odbyła się w ostatni weekend. Jak widać było nas na prawdę sporo. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że tylko na samych kasach sprzedało się ok 40 000 biletów, a więc... tyle co w roku poprzednim wszystkich odwiedzających. Do biletów należy doliczyć te w formie elektronicznej + zaproszenia, także już dziś zanosi się na kolejny rekord. Impreza pod szyldem Rybomania niczym lawina zdaje się rosnąć z roku na rok. Zainteresowanie wędkarstwem rośnie, co może nas tylko cieszyć :) 

Nie dało się nie zauważyć olbrzymie zainteresowanie konrursem Rapali o którym informowaliśmy na tydzień przed rozpoczęciem imprezy. Uczesnicy biegali z komórkami i dosłownie polowali na Panie z nadrukami literek na piersiach - w niektórych przypadkach było to przedsięwzięcie rodzinne gdyż widzieliśmy całe rodziny z czerwonymi czapeczkami na głowach. Na razie zapraszamy do małej fotogralerii a wkrótce relacja w formie wideo.

Pozdrawiamy
Redakcja

 


4
Oceń
(8 głosów)

 

Rybomania 2017 Poznań - fotorelacja - opinie i komentarze

Jakub WośJakub Woś
0
Tam nie tylko konkursowicze za Rapalkami biegali. Kilka razy do stoiska wedkuje.pl podchodziłem i wiecznie pusto. Później dopiero zauważyłem, ze po targach z Rapalkami się bujacie :) (2017-02-20 12:43)
barrakuda81barrakuda81
+1
Wszystko piękne z Chin i świeci:-)To nie zarzut bo to dziś norma.Pewnie że to wspaniale że powstaje nowy sprzęt itp. tylko czekam na moment przebudzenia kiedy okaże się że wędkarstwo dla wielu będzie a może już jest swoistą pantomimą gdzie jedynym aktorem jest właśnie wędkarz.Tragiczny monodram z nad brzegu niegdyś rybnej wody gdzie spod wody nie odpowiada nic...Dużo ryb = duże zainteresowanie = dużo zarobionego siana. Mało ryb - resztę można sobie dopowiedzieć...Lobby producencko-importereskie doi baaaardzo chudą krowinę i ona niedługo może zdechnąć.Pod rozwagę. (2017-02-21 14:39)
w6i6e6w6i6e6
+1
Ciekawa relacja... ze stoiska Rapali... (2017-03-04 20:50)

skomentuj ten artykuł