Rybomania 2018 Poznań z wedkuje.pl

/ 3 zdjęć


Sztandarowa impreza wystawiennicza połączona z kiermaszem sprzętu branży wędkarskiej tradycyjnie w okolicach tzw. walentynek wita do Poznania. Tradycyjnie jak co roku nie zabraknie stoiska wedkuje.pl. Dla stałych bywalców imprezy możemy zdradzić, że podobnie jak w roku ubiegłym znajdziecie nas pod antresolą w głównej hali nr. 5. Zaś dla wszystkich pozostałych podajemy numer stoiska - hala nr 5, stoisko - 35A po lewej stronie od wejścia głównego.


W tym roku mamy dla Was specjalną gratkę - w związku z uruchomieniem naszego sklepu ze sprzętem każdy kto przyjdzie na stoisko będzie mógł odebrać ulotkę z rabatem 15% na cały asortyment!


Oczywiście będzie też okazja się poznać i porozmawiać. Do Waszej dyspozycji m.in. Grzegorz "Sicina" Siciński, Jacek "Spines" Kokot przez cały czas trwania targów oraz w targowy piątek - Klaudia Siwiec bohaterka m.n. serii filmowej Mistrz i Małgorzata. Uprzedzamy ewentualne pytania - tak będzie można zrobić sobie wspólne zdjęcia.


Również w piątek będziemy gościli na stoisku firmy Mistrall gdzie wspólnie z Klaudią nakręcimy relację video.


Przy okazji przypominamy, że bilety na Rybomanię najlepiej kupić w przedsprzedaży internetowej - taniej i omija się kolejki do kas.


Zapraszamy wszystkich serdecznie!

 


4.4
Oceń
(7 głosów)

 

Rybomania 2018 Poznań z wedkuje.pl - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł