Zaloguj się do konta

Rybomania 2018 Poznań z wedkuje.pl

Sztandarowa impreza wystawiennicza połączona z kiermaszem sprzętu branży wędkarskiej tradycyjnie w okolicach tzw. walentynek wita do Poznania. Tradycyjnie jak co roku nie zabraknie stoiska wedkuje.pl. Dla stałych bywalców imprezy możemy zdradzić, że podobnie jak w roku ubiegłym znajdziecie nas pod antresolą w głównej hali nr. 5. Zaś dla wszystkich pozostałych podajemy numer stoiska - hala nr 5, stoisko - 35A po lewej stronie od wejścia głównego.


W tym roku mamy dla Was specjalną gratkę - w związku z uruchomieniem naszego sklepu ze sprzętem każdy kto przyjdzie na stoisko będzie mógł odebrać ulotkę z rabatem 15% na cały asortyment!


Oczywiście będzie też okazja się poznać i porozmawiać. Do Waszej dyspozycji m.in. Grzegorz "Sicina" Siciński, Jacek "Spines" Kokot przez cały czas trwania targów oraz w targowy piątek - Klaudia Siwiec bohaterka m.n. serii filmowej Mistrz i Małgorzata. Uprzedzamy ewentualne pytania - tak będzie można zrobić sobie wspólne zdjęcia.


Również w piątek będziemy gościli na stoisku firmy Mistrall gdzie wspólnie z Klaudią nakręcimy relację video.


Przy okazji przypominamy, że bilety na Rybomanię najlepiej kupić w przedsprzedaży internetowej - taniej i omija się kolejki do kas.


Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej

Kto zatruł Odrę?

Od kilku dni całą Polskę obiegły zdjęcia tysięcy padłych ryb z drugi…

Purpurowe uderzenie

Dziesiątki , setki gum... Różne wielkości , charkterystyki pracy , kolo…