1, 2, 3... Rybomania!

/ 4 komentarzy

Po dłuższej przerwie wywołanej epidemią COVID-19 w roku 2022 do kalendarza wędkarskich imprez wraca wreszcie poznańska Rybomania. To prawdziwe wędkarskie must be! Nie powinno na niej zabraknąć nikogo kto naprawdę pasjonuje się wędkarstwem. W dniach 11-13 luty widzimy się wszyscy na poznańskich targach.

Tradycyjnie pierwszy dzień 11 luty będzie miał charakter bardziej biznesowy, natomiast 12 i 13 luty będzie dostępny dla szerokiego grona odwiedzających. Nikogo nie trzeba przekonywać, że Rybomania w Poznaniu to największe i najważniejsze wydarzenie wędkarskie w Polsce. Setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i kilkanaście tysięcy odwiedzających imprezę każdego dnia. To właśnie na Rybomanii prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek z Polski i świata.

Rybomania jest też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia. To doskonałe miejsce do integracji naszego wędkarskiego środowiska. I nie ma co ukrywać, że dla wielu jest to cel sam w sobie - możliwość spotkania z kumplami, ulubionymi testerami czy sprzedawcami.

Jak co roku redakcja Wedkuje.pl również będzie miała swoje stoisko na które serdecznie wszystkich zapraszamy. Będziecie mieli okazję spotkać u nas wielu ciekawych gości. O szczegółach będziemy informować Was na bieżąco.

Do zobaczenia na Rybomanii 2022 w Poznaniu!

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

1, 2, 3... Rybomania! - opinie i komentarze

Jakub WośJakub Woś
0
1,2,3.... lockdown (2021-11-24 17:20)
barrakuda81barrakuda81
0
4,5,6 ...brak ryb w wodach wiec po co mi sprzęt? Kupie sobie za granica gdzie pojade zobaczyc jak wyglada wymiarowy szczupak czy sandacz albo wypozycze na miejscu.To dopiero"bizancjum"...Gratka dla kolekcjonerow:-)Aha, i wstep bedzie zapewne tylko dla tej "lepszej sanitarnie" czesci osob. (2021-11-25 22:47)
erykomerykom
0
Po jaki ciul nowy sprzęt za "miliony" jak brak ryb w wodzie. Od dawna używam "starego" sprzętu i z pewnością złowię na niego to samo co na nowy czyli...gówno. (2021-11-26 17:08)
Basia KierBasia Kier
+2
@erykom: Celem producentów nie jest to, aby użytkownicy złowili ryby, ale złowienie użytkowników, a raczej zawartości ich portfeli. (2021-11-26 17:24)

skomentuj ten artykuł