Zaloguj się do konta

Rybomania Poznań 2024 .

Już 1-3 marca 2024 r. w Poznaniu odbędzie się największe wędkarskie święto w Polsce – Targi Wędkarskie RYBOMANIA. Przygotowania nabierają rozpędu, a swój udział potwierdziły już znaczące firmy z branży wędkarskiej. Nie zabraknie też nowych marek, które planują swoje wejście na rynek, atrakcji dla zwiedzających i wędkarskich gwiazd, a także wartościowej merytoryki. Szykuje się emocjonujące spotkanie! Targi RYBOMANIA to wydarzenie, które wyróżnia obecność najważniejszych marek i sklepów wędkarskich na dziesiątkach tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji. Trzeba jednak pamiętać, że to także ogromna społeczność, dla której wspólnym mianownikiem jest chęć przeżycia przygody, niezwykłe emocje i oczywiście oczekiwanie na rybę życia. Tegoroczna edycja Targów RYBOMANIA w Poznaniu zapowiada się niezwykle ekscytująco. Ekspozycja zajmie w tym roku dwa największe pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, a grono wystawców rośnie z dnia na dzień. W ich gronie pojawią się producenci i dystrybutorzy sprzętu i akcesoriów najbardziej znanych marek wędkarskich dedykowanych wszystkim najpopularniejszym metodom, w tym dla karpiarstwa, method feeder czy spinningu. Naturalnie, nie zabraknie też wyrobów rękodzielniczych. Warto podkreślić, że podczas Targów na większości stoisk będzie prowadzona sprzedaż. To wyjątkowa okazja, by doskonałej jakości sprzęt nabyć w atrakcyjnych cenach.

GIGANTYCZNE AKWARIUM i podwodny spektakl 

Oprócz tysięcy nowości, którymi będzie kipiała cała ekspozycja RYBOMANII, ogromnych emocji z całą pewnością dostarczą pokazy przynęt i technik wędkarskich prowadzone na Gigantycznym Akwarium, które ponownie przyciągnie pasjonatów i hobbystów. Przeszklone szyby tego ogromnego zbiornika umożliwiają nie tylko obserwację podwodnego świata, ale przede wszystkim pracę przynęt i sposób, w jaki reagują na nie ryby. Dla producentów jest to więc doskonała okazja do prezentacji nowości na nowy sezon. Pokazy na Gigantycznym Akwarium poprowadzą znane i lubiane osobistości wędkarskiego świata. RYBOMANIA nadciąga wielkimi krokami i jak widać szykuje mnóstwo atrakcji dla fanów wędkarstwa, a kilkanaście tysięcy metrów ekspozycji sprawi, że miłośnicy różnych metod, w tym wędkarstwa sumowego, karpiowego, spinningowego, a także method feeder, znajdą coś dla siebie. Zwiedzający mogą liczyć na moc wrażeń, a także możliwość zakupu sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach!

Wejście na Targi RYBOMANIA dla zwiedzających będzie dostępne od wejścia Północnego – od strony ul. Grunwaldzkiej. Szczegółową mapkę wydarzenia znajdziesz na stronie www.rybomania.com.pl.

GODZINY OTWARCIA

Piątek, 1 marca (VIP DAY) 10:00 – 18:00

Sobota, 2 marca 10:00 – 17:00

Niedziela, 3 marca 10:00 – 16:00

Bilety dostępne na: https://tobilet.pl/rybomania-2024.html

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej