Zaloguj się do konta

Rybomania Gliwice 2020 - Targi Wędkarskie

Targi Wędkarskie Rybomania to największe wydarzenie dedykowane wielbicielom wędkarstwa w Polsce. To właśnie tutaj spotykają się wszyscy pasjonaci łowienia ryb, zarówno Ci z wieloletnim doświadczeniem, jak i zupełni amatorzy, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z wędkarstwem. Zwiedzający targi będą mogli obejrzeć ekspozycję sprzętu wędkarskiego oraz porozmawiać z największymi autorytetami w tej branży. Najbliższe spotkanie w ramach wydarzenia Rybomania odbędzie się w dniach 25-26 stycznia w Gliwicach. Dlaczego jeszcze warto wybrać się na Targi Wędkarskie 2020?


Z miłości do wędkarstwa

     Targi Wędkarskie Rybomania uznawane są za najważniejsze tego typu wydarzenie w całej Europie. Nic więc dziwnego, że przyciągają one setki europejskich wystawców, którzy na stoiskach prezentują najnowsze produkty ze swojej oferty. Warto jednak zauważyć, że Rybomania to nie tylko pawilony wystawowe, ale przede wszystkim różnorodne pokazy specjalne oraz spotkania z wędkarskimi mistrzami. W zaplanowanym niezwykle intensywnym programie targów nie mogło zabraknąć więc miejsca na opowieści z życia wędkarza, prelekcji na temat wykorzystywanego sprzętu, wartych uwagi łowisk, praktycznych sposobów połowów czy wykładów o wielkich rybach. Dużą popularnością zwiedzających cieszą się również pokazy muchowe, rzutowe, a także niezwykła ekspozycja symulatorów holu. Targi Rybomania to nie tylko wyjątkowa okazja do dzielenia wspólnych doświadczeń, ale także możliwość integracji z setkami miłośników wędkarstwa, których łączy wspólna pasja. 


Rybomania 2020 - Gliwice

      Coroczne Targi Wędkarskie Rybomania podzielone są na trzy spotkania. Najbliższe z nich odbędzie się już w dniach 25-26 stycznia 2020 roku w Arenie Gliwice zlokalizowanej przy ulicy Akademickiej 50 w Gliwicach. Głównym tematem wydarzenia jest wędkarstwo karpiowe, jednak na targach będą obecni również wystawcy specjalizujący się w połowach innych ryb. Organizatorzy wydarzenia nie pominęli też młodych osób dopiero zaczynających przygodę z połowem ryb. Na gliwickich targach młodzież będzie więc mogła poznać zasady praktycznego przygotowywania się do wędkarstwa oraz rozwinąć wszelkie posiadane umiejętności w tej dziedzinie. W końcu to właśnie wędkarstwo łączy pokolenia i znacząco wspomaga rozwój pasji bez względu na wiek!


Gdzie kupić bilety na targi wędkarskie - Gliwice 2020?

      Bilety na targi wędkarskie Rybomania 2020 w Gliwicach można kupić na Empik Bilety

Link do wydarzenia: https://empikbilety.pl/wydarzenie/rybomania-gliwice-2020/styczen-2020


Rybomania 2020 - wystawcy

      Na gliwickiej edycji targów Rybomania 2020 można również uzupełnić wszelkie istniejące braki w sprzęcie. Wydarzenie zrzesza bowiem ponad stu wystawców specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach z zakresu wędkarstwa. To doskonała okazja do zrobienia zakupów bezpośrednio od cenionych europejskich producentów! Na zwiedzających będą więc czekać stoiska zawierające:


-wędki oraz kołowrotki;

-akcesoria wędkarskie;

-atraktory, przynęty i zanęty;

-sprzęt turystyczny;

-sprzęt pływający;

-asortyment dedykowany turystyce wędkarskiej

-odzież i wszelkiego typu akcesoria wędkarskie;


      Dotychczas swój udział na Targach Wędkarskich Rybomania 2020 potwierdziło wielu cenionych w branży wystawców. Wśród nich warto wymienić chociażby MatchPro, Amigo Fishing, Big-Fish, Climax, Eko Baits, Feeder Bait Polska, Fly-Shop, Salar, Stark"s Fishing Shop, Summania, Łowcy Karpi czy Undercarp.


Nie czekaj więc dłużej i już teraz dołącz do grona europejskich pasjonatów wędkarstwa. Zapraszamy!

Opinie (2)

t1000

bilety można kupić na miejscu czy trzeba wcześniej? [2020-01-17 13:58]

redakcja

Można na miejscu ale z reguły są kolejki [2020-01-23 12:59]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej