Zaloguj się do konta

Rybomania Lublin - relacja i konkurs wedkuje.pl

Ponad 7000 m2 powierzchni wystawowej, ponad 100 firm, które z tej powierzchni skorzystało, dziesiątki pokazów, prezentacji, spotkań, mnóstwo atrakcji i niemal 12 tysięcy odwiedzających. I na to wszystko tylko dwa dni. 

Znów gwoździem programu okazało się gigantyczne akwarium i jego mieszkańcy. Ale atrakcji nie brakowało i dosłownie każdy mógł znaleźć coś dla siebie a przede wszystkim spotkać podobnych sobie pasjonatów, posłuchać, poopowiadać, doradzić lub otrzymać poradę. Zanurzyć się w atmosferze, w wyjątkowy sposób zakończyć sezon wędkarski 2015. Rybomania Lublin już za nami. Pełen sukces organizacyjny. Ten handlowy jest oczywiście firmową tajemnicą. To co najważniejsze - niemal 50% większa publiczność w stosunku do zeszłego roku, Ten fakt to doskonały dowód, że zainteresowanie „moczeniem kija” nie maleje a wędkarski świat, pomimo różnych burz, ma się całkiem dobrze. 

Kto był, ten wie. Kto być nie mógł, niech żałuje i szykuje się na kolejną edycję. Do zobaczenia w lutym 2016 w Poznaniu. 

Ze swej strony chcielibyśmy pogratulować Organizatorom, pozdrowić Wystawców i podziękować wszystkim Odwiedzającym, zwłaszcza tym, którzy zajrzeli na stoisko wedkuje.pl. Takie spotkania z Wami w realu, są solą naszej codziennej działalności w sieci i motorem do dalszej aktywności. W załączeniu do tekstu kilka migawek z tego jak było. 

A ponieważ mieliśmy dla Was przygotowaną pewną zabawę, czas na jej rozstrzygnięcia. Goście na naszym stoisku w Lublinie, którzy posiadają konta na portalu wedkuje.pl, wrzucali do magicznej urny losy, ze swymi loginami. A my rozlosowaliśmy kilka drobnych nagród. Losowanie odbyło się komisyjnie, w siedzibie Redakcji portalu i z poszanowaniem wszelkich reguł anonimowości i konkurencyjności. A szczęściarzami, którzy otrzymają wędkarskie upominki są: 

Główna nagroda – pełen zestaw do wędkowania pod lodem Jaxon oraz czapeczka wedkuje.pl – rafal0414

kolejne trzy pakiety, z zanętą na płocie od Dragona i wędkarskimi gadżetami pojadą do Użytkowników: hubi, kulka12 i kamykt4

Szczęśliwych wygranych prosimy o przesłanie danych adresowych, wraz z aktualnym numerem telefonu na adres redakcji wedkuje.pl: Kliknij i napisz do nasNa informacje czekamy 7 dni roboczych.

Opinie (6)

karwos33

Droga Redakcjo, Rybomania bez Was nie byłaby taka sama :D Również wielkie dzięki za doborowe towarzystwo :) PS. Zabierzcie Kasię do Poznania :P [2015-12-07 14:21]

Wedkarstwo z Pasja

Zabierzcie koniecznie:) [2015-12-07 14:33]

Zielan

W Poznaniu na pewno was odwiedzę :) [2015-12-07 21:17]

Jakub Woś

Popieram prośbę Pawła :) [2015-12-07 21:32]

rafal0414

właśnie wróciłem z pracy a tu taka niespodzianka, nigdy w życiu nic nie wygrałem nie mogę się doczekać aż powiem o tym córce w końcu to z jej pomocą udało mi się namówić małżonkę na tą wyprawę do Lublina. Pozdrawiam i dzięki za miłą niespodziankę. [2015-12-07 22:45]

Zdzislaw53

Cuda się zdażają? [2016-02-24 15:10]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej