Rybomania Poznań 2020 - targi rękodzieła wędkarskiego

/ 5 komentarzy

Wiodąca impreza wystawiennicza w Polsce - Rybomania w Poznaniu zbliża się wielkimi krokami. W dniach 6-8 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich kolejny raz spotka się wędkarska brać z całej Polski. O samych targach można pisać wiele. Ci którzy odwiedzają tą imprezę wiedzą z czym się wiąże - tysiące odwiedzających, mnóstwo nowości, bogate stoiska, setki okazji to porozmawiania i dopytania o sprzęt.


Rybomania Poznań a w zasadzie cały tour Rybomanii (Warszawa i Gliwice) wciąż się rozwija. Organizatorzy starają się aby oferta imprezy odpowiadała na potrzeby wędkarzy. Stąd chcielibyśmy zwrócić uwagę na nowość jaka pojawi się na tegorocznej Rybomanii w Poznaniu - specjalną strefę rękodzieła wędkarskiego. Wielu z nas poszukuje unikalnych przynęt, akcesoriów, wędek, itd. wykonywanych przez pasjonatów, którzy niejednokrotnie całe swoje życie poświęcili wędkarskiej pasji i wyspecjalizowali się w produkcji doskonałych wyrobów. Do legendy przeszły świetne blachy, woblery, imitacje owadów, przynęty sumowe, trociowe, kleniowe i wiele wiele innych. Doceniamy pracę tych, którzy własnoręcznie przygotowują przynęty, zdajemy sobie sprawę z czasu, jaki muszą na to poświęcić. Dodatkowo taka przynęta jest jedyna w swoim rodzaju, bo wykonanej ręcznie, nie da się powtórzyć. – mówi Miłosz Jankowiak, dyrektor targów Rybomania. – Zapraszamy wszystkich do odwiedzania tej strefy, ale zachęcamy wędkarzy i firmy, które specjalizują się w tej dziedzinie do wystawienia się w Poznaniu. Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę.


W naszej opinii to słuszny kierunek rozwoju dla Rybomanii. Rękodzielnicy powinni na stałe gościć na tej imprezie. Możliwość spotkania ich osobiście, porozmawiania o oferowanych produktach jest bezcenna biorąc pod uwagę fakt, że w jednym miejscu znajdą się ludzie z całej Polski. Jest to też dodatkowy argument aby tegoroczną Rybomanię odwiedzić. Być może wcale nie po nowości globalnych firm ale właśnie po unikalne produkty rękodzielników. Dobrze, jeśli strefa rękodzieła pojawi się również w Warszawie (w miejsce świetnej imprezy Evolution, która w tym roku się nie odbyła) oraz Gliwicach.


A czy Wy drodzy czytelnicy wedkuje.pl również jesteście zainteresowani strefą rękodzieła? Czy ma ona sens na takiej imprezie jak Rybomania? A może macie pomysł czyje stoisko chcielibyście w tej strefie odwiedzić? Obiecujemy, że wszystkie sugestie przekażemy organizatorom. Autorów najciekawszych opinii nagrodzimy bezpłatnymi wejściówkami na poznańską Rybomanię.    

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Rybomania Poznań 2020 - targi rękodzieła wędkarskiego - opinie i komentarze

mateuszwosmateuszwos
0
Artykuł "zaledwie" dwa dni na czołówce a tu walka o wejściówki aż oczy przecieram ze zdumienia... To chyba idealne podsumowanie życia na portalu? (2020-02-19 21:13)
SmolikSmolik
+2
Strefa rękodzieła wędkarskiego na poznańskiej Rybomanii to na pewno będzie coś ciekawego i godnego obejrzenia. Pasjonaci potrafią wykonać przynęty precyzyjnie dobrane do łowisk, które oni doskonale znają. Cacuszka przez nich wykonane, to zapewne owoc wieloletniego doświadczenia wędkarskiego i wielu godzin spędzonych nad wodą. Sprawdzają swe produkty, testują w różnych warunkach i różnych porach roku, stale poprawiając ich jakość wykonania i skuteczność. Jeśli chodzi o mnie, to w tym roku zamierzam popróbować lekkiego spinningu (tzw. mikrospinningu) i dla mnie najciekawsze będą stoiska rękodzielników z mikrojigami i innymi niewielkimi przynętami, na które mogłyby się skusić również ryby spokojnego żeru. (2020-02-19 22:03)
patryk-kociembapatryk-kociemba
+1
z mojej strony mogę dodać, że mozna byo by się nie ograniczać jedynie do rękodzieł z pogranicza spinningu. Wielu "artystów" rękodzieła także można zlaeźć w innym metodach połowu i myślę , że i także ich prace były by mocno rozchwytywane. (2020-02-20 12:12)
redakcjaredakcja
+2
Witamy, jak widać nie ma wielu zainteresownych darmowymi wejściówkami ;) Dzękujemy #Smolik i #patryk-kociemba. Zapraszamy do kontaktu na priv redakcji ustalimy na który dzień chcecie zaproszenia - tak na dzień VIP w piątek również możemy przekazać. (2020-02-28 12:30)
ToruniakToruniak
0
Byłem w gliwicach było super (2020-03-17 22:45)

skomentuj ten artykuł