Rybomania Poznań 2023 - już w marcu

/ 2 komentarzy

Po długiej przerwie związanej z Covid-19 Targi Rybomania wracają do Poznania! Zgodnie z zapowiedziami Międzynarodowych Targów Poznańskich Targi Wędkarskie Rybomania odbędą się w dniach 03-05.03.2023 w Poznaniu. Przygotowania nabierają rozpędu. Swój udział potwierdziły już znaczących firm z branży wędkarskiej. Nie zabraknie też nowych marek, które planują swoje wejście na rynek. Szykuje się emocjonujące spotkanie.


Tegoroczna edycja targów RYBOMANIA zapowiada się niezwykle imponująco. W gronie wystawców pojawią się producenci i dystrybutorzy sprzętu znanych marek wędkarskich, ale nie zabraknie też wyrobów rękodzielniczych. Zaprezentują nowości, w tym najnowsze modele wędek, kołowrotków, przynęt, zanęt, sprzęt turystyczny i odzież outdoorową.

Jak podczas każdej edycji RYBOMANII, tak i w tym roku, nie zabraknie spotkań z mistrzami wędkarstwa, podczas których będzie można porozmawiać o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach. Podczas targów Rybomania można zarówno nawiązać kontakty biznesowe i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Ekspozycję dopełnią przedstawiciele prasy branżowej oraz najważniejszych w branży rolniczej związków i stowarzyszeń.


Targi w Poznaniu w dniach 03-05 marca poprzedza otwarcie sezonu wędkarskiego. „Poznań jest dla nas zawsze wyjątkowym miejscem na organizację Rybomanii. Tu wystawcy szykują nowości rynkowe, a po okresie zimowym, wędkarze nie mogą doczekać się możliwości sprawdzenia tego, co kupili” – mówi dyrektor Miłosz Jankowiak.


Wejście na Targi RYBOMANIA dla zwiedzających będzie dostępne od wejścia Północnego – od strony ul. Grunwaldzkiej. Więcej informacji i szczegółową mapkę wydarzenia znajdziesz na stronie www.rybomania.com.pl


GODZINY OTWARCIA

Piątek, 3 marca (VIP DAY) 10:00 – 18:00

Sobota, 4 marca 10:00 – 17:00

Niedziela, 5 marca 10:00 – 16:00


Bilety dostępne na: https://mtp-link.pl/pyye9

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Rybomania Poznań 2023 - już w marcu - opinie i komentarze

amur tvamur tv
-3
Szykuje się fajna impreza (2022-12-09 14:32)
FishmaniakTvFishmaniakTv
+1
Do zobaczenia (2022-12-23 20:35)

skomentuj ten artykuł