Zaloguj się do konta

Rywalizacja za 2009r. w kole Chrobry zakończona

Zawodami o puchar kier.Oś St.Batorego zakończono sezon wędkarski w kole 168Chrobry. W sezonie 2009 odbyliśmy 10 zawodów.Były to zróżnicowane zawody pod względem kategorii.Zaczęliśmy dwukrotnie zawodami podlodowymi poprzez zaw.spławikowe, spławikowo-gruntowe,nocne i kończące sezon spinningowo-żywcowe.Wyniki każdych zawodów wliczano do ogólnej punktacji o tytuł Wędkarza Roku. Z tego też powodu w każdych zawodach brało udział bardzo wielu zawodników.Sportowa rywalizacja widoczna była od początku do końca edycji.

Jednak już po kilku zawodach uwidoczniła się czołówka kilkunastu wyróżniających się zawodników.W końcowej fazie pozostało już tylko 6 ciu zawodników.Ich wyniki jeszcze nie przesądzały o ostatecznej pozycji w tabeli wyników.Jeszcze przedostatnie zawody nie wyjaśniały sprawy zwycięstwa.Ostatecznie rywalizację rozstrzygnęły ostatnie zawody.
Oficjalne wyniki edycji 2009r
I - Paweł Lach - 686pkt.
II - Rafał Matecki - 639pkt.
III- Mirosław Kajtek - 618pkt.
IV - Maciej Lenarczyk- 424pkt.
V - Jarosław Henka - 348pkt.
VI - Sebastian Pawelec- 343pkt.

Zwycięzcą został ponownie mistrz 2008r kol.Lach Paweł. Oficjalne wręczenie wyróżnień zwycięzcom nastąpi na zebraniu sprawozdawczym w m-cu styczniu. Póki co zwycięzcom gratulujemy wytrwałości.Pozostałym zaś zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo i sportową rywalizację.Do zobaczenia w styczniu.
piotr0206.

Opinie (2)

Piciu

Gratulacje dla zwycięzcy i pokonanych w klasyfikacji. Pokonanym należy życzyć osiągniecia lepszych wyników w roku przyszłym z hasłem na ustach "BIJ MISTRZA". [2009-11-03 10:33]

politura

Piciu, wyjałeś mi komentarz z ust. Zwłaszcza ostatnie zdanie.

[2010-01-12 18:41]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej