Rzeka Wda i lipienie

/ 4 komentarzy / 10 zdjęć


Dzisiaj w piękny niedzielny poranek 19.10.2014 wybraliśmy się z kolegą po raz trzeci tym roku do miejscowości Czarna Woda na zaplanowane zawody muchowe nad rzeką ""Wdą" "Jeździmy tam zwykle na piękne zawody spinningowe, lecz teraz postanowiliśmy spróbować swoich sił w wędkarstwie muchowym :). Jesienna pogoda naprawdę dopisała było słońce i bezwietrznie w sam raz na muchowanie i przepiękny spacer nad brzegiem i samym środkiem tej uroczej rzeki. Celem naszej wyprawy były oczywiście Lipienie które naprawdę nie zawiodły pięknie się spławiały,oczkowały zbierając muszki z powierzchni wody. W tym dniu nikt nie miał wyniku na nimfę wszystkie złowione Lipienie atakowały na suche muszki. Mi i mojemu kompanowi nie udało się złowić wymiarowego lipienia i nie podchodziliśmy do konkursu ale zabawa z rybkami do trzydziestu cm. była naprawdę udana, samo brodzenie wodami tak pięknej rzeki to przeżycie godne polecenia. Na czternastu zawodników złowiono sześć pięknych lipieni od 34-39 cm. Podziękowania dla organizatorów i pozdrowienia dla wszystkich uczestników zabawy.

 


5
Oceń
(11 głosów)

 

Rzeka Wda i lipienie - opinie i komentarze

grisza-78grisza-78
0
No tak - wędkarstwo muchowe, to najlepsza, najczystsza odmiana naszego hobby. A Wda - rzeczywiście piękna ;) Pozdro Rafał ! (2014-10-23 23:59)
kabankaban
0
Metoda jak metoda (nie lubię porównywania "kto lepszy") i niech każdy łowi jak lubi ,a mucha fakt fajne łowienie. Rzeka zupełnie inna niż moje. Pozdrawiam. (2014-10-28 10:45)
rafalski06rafalski06
0
Z mojej strony to wygląda tak że ta metoda to dla mnie czarna magia , eksperymentuje po prostu,i jednak spinning cały czas wygrywa w ilości wypraw. A rzeka naprawdę piękna można powiedzieć że stworzona dla muchówki, też zupełnie inna niż u mnie w pobliżu. (2014-10-28 17:47)
marek-debickimarek-debicki
0
Piękne okolice i rewelacyjne fotki. Pozdrawiam i *****pozostawiam. (2014-10-30 00:26)

skomentuj ten artykuł