Sądy przyznały rację PZW Okręg Kalisz

/ 2 komentarzy

Informacja z ostatniej chwili !

Szanowni Państwo zgodnie z informacjami przekazanymi przez naszych pełnomocników z Kancelarii Dubois i Wspólnicy, sądy rozpoznające powództwa w sprawie ustalenia bezskuteczności rozwiązania umów użytkowania obwodów rybackich rzeki Prosna Nr-1 oraz rzeki Lutynia Nr-1 wydały właśnie postanowienia o zabezpieczeniu tych powództw.

Na postawie tych postanowień, Sąd Rejonowy w Kaliszu i Sąd Rejonowy w Jarocinie potwierdziły, że do zakończenia postępowań sądowych to Okręg PZW Kalisz jest podmiotem, który w w/w obwodach może prowadzić czynności zarybiania i odłowu, jak również jest podmiotem zobowiązanym do dbania o dobrostan tych obwodów. Jednocześnie, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zostało zobowiązane do zaniechania podejmowania działań, które mogłyby przeszkadzać Okręgowi w realizacji jego uprawnień.

 Co jednak najistotniejsze, Sądy zaznaczyły, że Okręg PZW Kalisz jest w dalszym ciągu uprawniony do wydawania zezwoleń na amatorski połów ryb w obwodach rybackich rzeki Prosna Nr-1 oraz rzeki Lutynia Nr-1, co jednocześnie potwierdza, że dotychczas wydane zezwolenia w dalszym ciągu obowiązują i pozostają w mocy. Zatem wszyscy wędkarze posiadający ważne zezwolenie mogą na jego podstawie dokonywać połowu ryb w w/w obwodach.

 


4
Oceń
(5 głosów)

 

Sądy przyznały rację PZW Okręg Kalisz - opinie i komentarze

yakuza KRAyakuza KRA
+1
Czyli w skrócie jeden pasożyt atakuje drugiego pasożyta a wędkaże i zwykli Polacy(podatnicy) są sponsorami tego ponurego spektaklu.Lepiej byście za te stracone w walce o żywiciela (czytaj wędkarza) zrobili coś pożytecznego dla nas wędkarzy. (2022-11-20 17:41)
yakuza KRAyakuza KRA
+1
A i jeszcze jedno wędkarze miało być ale tak zaciskam zęby na to co się dzieje że od tej bolącej mnie już żuchwy wszystko piszę przez zet z kropką :D (2022-11-20 17:59)

skomentuj ten artykuł