Salon Wędkarstwa Rybomania - wejściówki rozdane


Kolejna edycja Salonu Wędkarstwa Rybomania odbędzie się już w najbliższy weekend w dniach 25-26 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ogłaszamy, iż dobiegł końca konkurs, w których na uczestników czekały darmowe wejściówki na imprezę. Pierwsze dziesięć osób, które przesłały do organizatorów prawidłowe odpowiedzi już mogą cieszyć się z wygranej - podwójnych zaproszeń na imprezę. Tym samym konkurs dobiegł końca. Prosimy o nie wysyłanie odpowiedzi do organizatora, gdyż nie będę one mogły być już uwzględnione w konkursie.


Pytanie konkursowe brzmiało:
Podaj imiona i nazwiska gości specjalnych tegorocznej edycji Rybomanii?

Dla ułatwienia podajemy, iż dane te można było znaleźć w naszym newsie poświęconym imprezie, a także na stronie internetowej organizatora:
kliknij tu-> www.rybomania.com.pl<- kliknij tu


Pierwsze dziesięć osób już zgłosiło się do organizatora, udzielając prawidłowej odpowiedzi. Tym samym nasz konkurs dobiegł końca. Informujemy, iż każdy ze zwycięzców otrzymał stosowną informację o wygranej od organizatorów. Podwójne wejściówki będą do odebrania pierwszego dnia targów u Opiekuna Klienta w Wejściu Wschodnim od ul. Głogowskiej.

Gratulujemy!

 


3.6
Oceń
(27 głosów)