SAMODZIELNA WYMIANA SIC-A

/ 1 komentarzy

CZĘSTO ZDARZA SIĘ , ZE PRZEZ PRZYPADEK TRACIMY SIC-A - CZYLI WEWNĘTRZNĄ CZĘŚĆ PRZELOTKI W NASZEJ WĘDCE. JEST NA TO PROSTY I SZYBKI SPOSÓB, ŻEBYŚMY NAPRAWILI TO SAMI BEZ ODDAWANIA WĘDZISKA DO NAPRAWY, A CO GORSZA CZEKALI NA TĄ NAPRAWĘ , TEGO BARDZO NIE LUBIĘ .
W MOIM WYDANIU WYGLĄDA TO TAK, ŻE IDĘ DO SKLEPU WĘDKARSKIEGO I PROSZĘ O PRZELOTKI WYMIENNE DO WĘDZISKA TELESKOPOWEGO- SĄ OGÓLNIE DOSTĘPNE NAWET W SŁABO ZAOPATRZONYCH SKLEPIKACH .
JA ROBIĘ TO NA OKO , ALE MOŻNA POSIŁKOWAĆ SIĘ SUWMIARKĄ - DOBIERAM ROZMIAR WEWNĘTRZNY PIERŚCIENIA PRZELOTKI I KUPUJE MIN. DWIE LUB TRZY SZTUKI.
NASTĘPNIE TRUDNIEJSZA CZĘŚĆ OPERACJI.
KOMBINERKAMI , DELIKATNIE , NAJLEPIEJ PRZEZ SZMATKĘ ŁAPIEMY WEWNĘTRZNY PIERŚCIEŃ I Z WYCZUCIEM TRZEBA GO OBLUZOWAĆ DELIKATNYMI RUCHAMI PRAWO-LEWO.
SIC POWINIEN WYJŚĆ Z PRZELOTKI BEZ PROBLEMU , ACZKOLWIEK CZASEM ZDARZY MI SIĘ , ŻE PĘKNIE- WŁAŚNIE DLATEGO KUPUJĘ DWA LUB TRZY.
KIEDY MAMY JUŻ GOTOWEGO SIC-A , NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SOBIE ZATEMPEROWANY OŁÓWEK LUB KREDKĘ .ORAZ KLEJ SZYBKOSCHNĄCY- KROPELKA.
SIC-A NAKŁADAMY NA ZATEMPEROWANĄ CZĘŚĆ OŁÓWKA I ŚLADOWO POKRYWAMY KLEJEM ZEWNĘTRZNĄ CZEŚĆ OBRĘCZY SIC-A , NASTĘPNIE POWOLI I Z UWAGĄ WKŁADAMY SIC-A NA OŁÓWKU W OBRĘCZ PRZELOTKI ZWRACAJĄC UWAGĘ NA TO ŻEBY ZROBIĆ TO PROSTO I PODCZAS WKŁADANIA SIC-A POWOLI OBRACAĆ OŁÓWKIEM- ŻEBY KLEJ NIE ZŁAPAŁ SIC-A DO OŁÓWKA.
MAGICZNE TRZY DMUCHNIĘCIA NA KLEJONE KRAWĘDZIE I PO KŁOPOCIE.
MAM NADZIEJE, ŻE MOJE WYPOCINY PRZYNIOSĄ KOMUŚ WYMIERNE KORZYŚCI W POSTACI ZAOSZCZĘDZONEGO CZASU, PIENIĄŻKÓW I NERWÓW.
POZDRAWIAM SERDECZNIE MIEJSCOWY.

 


3
Oceń
(8 głosów)

 

SAMODZIELNA WYMIANA SIC-A - opinie i komentarze

1z2z3z41z2z3z4
0
w sklepie gdzie się zaopatruje  naprawa przelotki (b. dokładnie)  kosztuje 10 zł - wydaje mi się to ceną niską jak na taką usługę...
(2010-12-25 15:43)

skomentuj ten artykuł