Samorząd nas wspomaga

/ 9 zdjęć


\r\n\r\n

Rok 2015 to dobry rok dla współpracy z samorządem\r\nterytorialnym na terenie działania naszego Koła Nr 109 PZW \\\"METALURG\\\" Kutno. Przy wsparciu samorządów\r\nmogliśmy zrealizować wiele naszych zadań, przy okazji biorąc udział w\r\nrealizacji zadań tychże samorządów.

\r\n\r\n

Starostwo Kutnowskiego wsparło nas przy realizacji\r\nkonkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży na terenie powiatu. Najlepsze\r\nprace brały udział w finale Okręgu Mazowieckiego PZW. Wyróżnienia dla zasłużonych\r\nwędkarzy z Koła. Nieodpłatnie mogliśmy liczną grupę młodzieży biorącej udział w\r\nnaszej imprezie wędkarskiej zapoznać ze zbiorami Muzeum w Oporowie. Młodzież z\r\nPOW TĘCZA w Kutnie przygotowała specjalny program artystyczny na Dzień\r\nWędkarza. Strażacy z Komendy Powiatowej poprowadzili szkolenie o bezpiecznym\r\nprzebywaniu nad wodą oraz z pierwszej pomocy. PCPR Kutno również włączał się do\r\nrealizacji naszych zadań.

\r\n\r\n

Najwięcej zadań zrealizowaliśmy z Prezydentem Miasta\r\nKutno, Radą Miasta i instytucjami podległymi Urzędowi Miasta :

\r\n\r\n

        \r\nDzień Wędkarza konkurs plastyczny dla szkół\r\nkutnowskich, cykl wykładów z wędkarstwa i ochrony środowiska powiatu\r\nkutnowskiego. Spotkanie z seniorami wędkarstwa. W przygotowaniu wystawy wsparły\r\nnas : Kutnowski Dom Kultury i Muzeum Regionalne

\r\n\r\n

        \r\nzawody wędkarskie dla szkół podstawowych i\r\ngimnazjalnych Czas na zdrowe hobby połączone z wykładami o sporcie wędkarskim\r\ni ochronie środowiska.

\r\n\r\n

        \r\nDrużynowe i indywidualne morskie mistrzostwa\r\nKutna.

\r\n\r\n

        \r\nPrzez wiele lat wspólnie organizowaliśmy zawody\r\nwędkarskie z okazji Święta Niepodległości

\r\n\r\n

        \r\nInne nasze działania na rzecz sportu i\r\nrekreacji.

\r\n\r\n

Gmina Nowe Ostrowy była współorganizatorem konkursu\r\nplastycznego z okazji DNIA WĘDKARZA , na którym to zespół muzyczny OKTAWA działający\r\nprzy GOK dał wspaniały występ. Wspomogliśmy władze gminne przy organizacji\r\nindywidualnych mistrzostw gminy w wędkarstwie oraz zawodów drużynowych\r\nwędkarskich międzygminnych. Gmina wspomaga nas w utrzymaniu porządku wokół\r\ndrogi dojazdowej do łowiska ROGAL.

\r\n\r\n

Gmina Kutno czynnie włączyła się w organizację konkursu\r\nplastycznego z okazji DNIA WĘDKARZA, wspomagała nas przy realizacji zadania\r\nCzas na zdrowe hobby. W razie potrzeb wspomaga nas transportem .

\r\n\r\n

Gminy Krośniewice i Strzelce również włączyły się   w organizację konkursu plastycznego w okazji\r\nDNIA WĘDKARZA, podobnie jak pozostałe samorządy ufundowały cenne nagrody dla\r\ndzieci i młodzieży.

\r\n\r\n

Pragnąc podziękować po wędkarsku za doświadczone wsparcie\r\nzorganizowaliśmy zawody wędkarskie dla działaczy samorządowych, połączyliśmy je\r\nz 25-leciem Odrodzonego Samorządu.  Zarząd Okręgu Mazowieckiego wielu z nich na\r\nnasz wniosek wyróżnił odznakami związkowymi, a działacze Okręgu będący na naszych\r\nimprezach mogli osobiście im podziękować za wsparcie jakiego nam udzielają.

\r\n\r\n

Prezydentowi Miasta Kutno za jego przychylność od\r\nspołeczności Koła przekazaliśmy w dniu 21.12.15r.  Różany Wazon z logo miasta Kutno i naszego\r\nKoła. Mamy nadzieję, że będzie ozdobą biura Prezydenta przez wiele lat.

\r\n\r\n

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Samorząd nas wspomaga - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł