Samorządowe i wędkarskie serdeczności w Gminie Barcin


Chciałem poinformować kolegów, że od władz samorządowych gminy Barcin dostaliśmy życzenia świąteczne, w których Przewodniczący Rady Miejskiej Krystyna Bartecka i Burmistrz Barcina Michał Pęziak napisali: Z okazji magicznych Świąt Bożego Narodzenia i budzącego nadzieję Nowego Roku 2015 życzymy rodzinnego i ciepłego wieczoru wigilijnego oraz radosnej i hucznej nocy sylwestrowej. Ostatnie dni grudnia niech upłyną Państwu w dobrym zdrowiu i pogodnym nastroju na świętowaniu i kolędowaniu, szampańskiej zabawie i tańcu do białego rana. Mamy nadzieję, że w okresie życzliwości i zadumy znajdą Państwo czas na kultywowanie staropolskich tradycji i współczesnych zwyczajów dynamicznie zmieniającego się świata.

W imieniu Zarządów i wędkarzy świąteczno-noworoczne życzenia przysłali również kol. Witold Burchardt ze Związku Wędkarskiego „Pałuczanin” w Żninie, kol. Piotr Przybyła ze Związku Wędkarskiego „Wełna” Rogowo w Rogowie i kol. Wiktor Mróz ze Związku Wędkarskiego „Wielkopolanin” w Janowcu Wlkp.

Z Urzędu Miejskiego w Barcinie otrzymałem zaproszenie na tradycyjny koncert i samorządowe spotkanie noworoczne, które odbędzie się 8 stycznia 2015 roku w Miejskim Domu Kultury w Barcinie. Uroczystość u progu nowego roku i kadencji samorządowej 2014-2018 z udziałem osób zaangażowanych w rozwój gminy jest doskonałą okazją do przyjacielskich rozmów i kreślenia planów na najbliższe lata.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Samorządowe i wędkarskie serdeczności w Gminie Barcin - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł