Zaloguj się do konta

Savage Gear 3D Crayfish Rattling - przysmak drapieżnika

Większość wodnych drapieżników uwielbia różne wodne żyjątka jak np. raki. Można powiedzieć, że to swoiste "owoce jeziora" - dość łatwe w złapaniu a jednocześnie dostarczające wiele cennego białka. Szczególnie okoniowate gustują w rakach. Nic zatem dziwnego, że w ofercie marki Savage Gear nie mogło zabraknąć imitacji raka. Do ich produkcji zaprzęgnięto wiedzę i doświadczenie Savage Gear, a skanowanie żywych organizmów w celu skonstruowania na ich podstawie przynęt doskonałych to w końcu domena tej marki.

Tak powstał naturalnie wyglądający rak - 3D Crayfish Rattling, przynęta wprost idealna na duże okonie czy sandacze. Przynętę cechują najdrobniejsze detale odwzorowane na podstawie skanu 3D, oraz praca w wodzie do złudzenia przypominająca zachowanie żywego skorupiaka. Dodatkowo aby wzmóc efekt wabiący 3D Crayfish Rattling został wyposażony w wyjmowaną wabiącą grzechotkę, która emitując falę dźwiękową kusi drapieżniki nawet z dużej odległości.

Raczki występują w dwóch rozmiarach: 5,5 cm – 1,6 g oraz 6,7 cm – 2,9 g. Przynęty dostępne są w pięciu kolorach z czego trzy wykonane są w technologii UV. Nadają się do zbrojenia klasyczną główką jigową lub do łowienia mateodą drop shot.


Opinie (1)

kaban

Na stronie Wob- Art też są fajne a trochę ich mam i sprawdzają się na zbiornkach i w zakolach rzek. [2021-05-25 16:23]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej