Savage Gear 4 Play V2 - nowa odsłona swimbaita SG

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć


Marka Savage Gear od lat kojarzy się wędkarzom z przynętami na okazowe drapieżniki. Już samo logo marki komunikuje, że mamy do czynienia z produktami kuszącymi zębatych drapieżców. I nic dziwnego bo tym logo oznaczanych jest wiele uznanych przynęt spiningowych, w tym, bardzo łownych swimbaitów - czyli przynęt do złudzenia imitujących w wodzie płynącą rybę. Do najpopularniejszych swimbaitów Savage Gear z pewnością możemy zaliczyć model 4 Play, który zdążył już wyrobić sobie wysoką renomę wśród spinningistów. Przyszedł zatem czas na nową odsłonę tego popularniego wabika - 4 Play V2.


4Play V2 wystęuje w dwóch wersjach: Swim & Jerk oraz Liplure. Liplure składają się z czteroczęściowego korpusu z trzema łącznikami. Trzy pierwsze segmenty wykonane są z twardego tworzywa ABS, ogon to półmiękka guma PVC. Taka zaawansowana konstrukcja sprawia, że przynęta porusza się z niezwykle nęcącą i prowokującą pracą. Kolejny element to fotorealistryczna kolorystyka – do czego zdążyła już nas od kilku lat przyzwyczaić marka Savage Gear. Dzięki specjalnej technice skanowania żywych okazów ryb oraz technologii druku 3D uzyskano idealne odwzorowanie elementów. Łącząc w całość tę układankę otrzymujemy wspaniały magnes na wiele gatunków ryb drapieżnych. Przynęta wyposażona jest w ster, dzięki któremu potrafi zejść na głębokość 2-4 m. I w zasadzie tylko sterem, a co za tym idzie głębokością pracy Liplure różni się od wersji Swim & Jerk, która steru jest pozbawiona. Obie przynęty dedykowane są raczej płytkim łowiskom i łowieniu z ręki. Chociaż wolny trolling także będzie tutaj skuteczny. 


Obie przynęty dostępne są w trzech rozmiarach:

13,5cm, 16,5cm, 20,0cm i każda w 6 rewelacyjnych kolorach.

https://www.youtube.com/watch?v=9jOrQ_HgW6E

https://savage-gear.com/products/lures/4play-v2-liplure

https://savage-gear.com/products/lures/4play-v2-swim-jerk


Auror: Wojciech Krzyszczyk

 


4.9
Oceń
(7 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 1)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5Savage Gear 4 Play V2 - nowa odsłona swimbaita SG - opinie i komentarze

Przemas83Przemas83
0
Twarde 4paly-e , udowodniły wielokrotnie skuteczność przy łowieniu szczupaków. Uważam że kolejnym ruchem firmy SG , powinno być stworzenie nowego soft 4 play-a. W dobie przynęt przegubowych, nie wolno zapownieć o tak kultowej przynęcie i nadać jej nowego kształtu. (2020-12-03 08:04)

skomentuj ten artykuł